Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
    Одеве говорих с ДИК по телефона...ама и те не са нещо в час...според тях ако имам румънски билет, мога да се кача на ферибота, да ида в Румъния, след това да си карам накъдето искам, после да си надуя лодката и да си бръмча по техния бряг, а на връщане - пак с ферибота.

    Ще се допитам и до гранична полиция за всеки случай.

    Върти ми се в главата следното - качваме се 3-ма човека на колата, отиваме с ферибота, после един връща колата с ферибота, а другите двама ловиме и с мръсна газ се прибираме в БГ с лодката.
    Това със мръсната газ си го забрави че бият много лошо моканите!!!!!!!!!!!преди да си стигнал средата и ще си хванат !!!!

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
      В Силистра граничният пункт е в самият град-преминаваш на сухо,не през Дунав.Може колегата да преминава с кола и след границата да си спре на брега/вече се намира в Румъния/ и да си лови .
      поне със едно сме облагодетсвани спрямо другите рибари че можем по суша да ходим за риба там!но като гледам снимките ви ,вие нямате нужда да ходите във румънско ,тук такива улови са рядкост и се помнят!

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        А за риболов на отсрещният бряг ви трябва не само биле аи разрешително от тяхните гр.власти,гранична зона се води тяхният бряг и не дават на всеки да риболува там!Ако на някои му се идва до СС мога да го заведа на риболов там!Но във момента и там е страшно слабо,шарана изчезна тотално а сома явно пусна забавачката във ваканция и сега кълват на поразия мъници по педя!Иначе тяхните кльонкаджии хващтат прилични сомета!

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          В Силистра граничният пункт е в самият град-преминаваш на сухо,не през Дунав.Може колегата да преминава с кола и след границата да си спре на брега/вече се намира в Румъния/ и да си лови .
          Чавдаре какво ще правим тази седмица?Аз мисля до пропусна събота и неделя и да се заселя от сряда до неделя някъде по наще места!Ще те помоля да ми дойдеш на свижданеКоко да не се услушва ами да пали витарката и да идва.
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Чавдаре какво ще правим тази седмица?Аз мисля до пропусна събота и неделя и да се заселя от сряда до неделя някъде по наще места!Ще те помоля да ми дойдеш на свижданеКоко да не се услушва ами да пали витарката и да идва.
            Хе ако е за другата седмица към събота може да се включа и аз,че имам да ви настигам
            Николай Папазов

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Аз утре сам на Дунав за рибка

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от beljata Преглед на мнение
                ...а сома явно пусна забавачката във ваканция и сега кълват на поразия мъници по педя!
                Прав си и тук е така, снощи хванах едно мъниче около кило и си го пуснах, надявам се обаче утре вечер да дойдат родителите му.
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от beljata Преглед на мнение
                  А за риболов на отсрещният бряг ви трябва не само биле аи разрешително от тяхните гр.власти,гранична зона се води тяхният бряг и не дават на всеки да риболува там!Ако на някои му се идва до СС мога да го заведа на риболов там!Но във момента и там е страшно слабо,шарана изчезна тотално а сома явно пусна забавачката във ваканция и сега кълват на поразия мъници по педя!Иначе тяхните кльонкаджии хващтат прилични сомета!
                  имаш Л.С.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Три дена на Дунав пълно капо класическо

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      На кое място застанахте?Аз мисля понеделник след обяд да тръгна от Тутракан към Нова Черна та да видим де ще се заселя .Ще постоя до неделя !Надявам се да хвана нещичко.Ще мъча шарана .
                      Последно редактирано от meha1971; 14-06-09, 19:54.
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        На кое място застанахте?Аз мисля понеделник след обяд да тръгна от Тутракан към Нова Черна та да видим де ще се заселя .Ще постоя до неделя !Надявам се да хвана нещичко.Ще мъча шарана .
                        Този човек не се щегува.Наистина вчера взема,че дойде.И аз понеже съм с добро сърце и изобщо не ми се ходеше на Дунава взех,че отидох с него.
                        Риба снощи не хванахме,ама тази вечер......
                        Съжалявам,но нощните снимки не можахме да ги осветлим повече/малко беше ракията/.На последната снимка /за пояснение/е заснето нашествието на сомове и щарани/вижте как им светят очите/
                        Довечера сагата продължава-до неделя включително.
                        Прикачени файлове
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                          На кое място застанахте?Аз мисля понеделник след обяд да тръгна от Тутракан към Нова Черна та да видим де ще се заселя .Ще постоя до неделя !Надявам се да хвана нещичко.Ще мъча шарана .
                          Бях ме на с.Пожарево точно срещу онези машини дето вадят пясък

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Ето още снимки от последният ден на риболова.Четири дена и нито един удар!Местихме се,кучето ходих до село да взема,стръв всякаква и на всякакви системи ,но уви-не ще и това е!Поне направихме още един излаз до реката през гора.Малко е кофти за непрежален джип,но аз моят съм му казал къде ще го карам,така че......
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Ето още снимки от последният ден на риболова.Четири дена и нито един удар!Местихме се,кучето ходих до село да взема,стръв всякаква и на всякакви системи ,но уви-не ще и това е!Поне направихме още един излаз до реката през гора.Малко е кофти за непрежален джип,но аз моят съм му казал къде ще го карам,така че......
                              Пък кучето/Спарта/ така си пазеше хляба!После се напи и пропуши./дано не ме накажат,че съм и дал цигара,защото още е малолетна-на 7мес./
                              Прикачени файлове
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                                Пък кучето/Спарта/ така си пазеше хляба!После се напи и пропуши./дано не ме накажат,че съм и дал цигара,защото още е малолетна-на 7мес./
                                Още снимки от опита за риболов на сом от лодка-от 19.30ч. до 22.00ч.
                                Отново без успех и със схванати крака от стоенето над 2.5ч в лодката.
                                Да не забравя да благодаря на" Багерчето" за оказаната помощ при пускането на лодката на вода!
                                Прикачени файлове
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X