Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    Лъжец!Цяла нощ спал/ремонтирал/ в гаража и днес беше на Дунва.Доказателство са снимките,които ми направи.Плюс това при проверката,направена от ИАРА само на Мехата не му изкаха рибата да покаже.Щото ловял на воблери.Или е много "гъст" с тях.
    Ето доказателството:
    В крайна сметка около 2кг.платика на бял червей+този красавец от снимките+кал за джипките+много смях и вицове след като се прибрахме и седнахме да пием по едно домашно.
    ееееее много слаб улов,бре

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Турбото наистина го монтирах вечерта Чавдар хвана беглец-затворник от Румъния на бял жълт и червен червей нанизани един до другЧавдаре как му викат на таз риба а за вицовете още се смея като се сетя за тях
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • Re: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Вие сте неуморни....
        Не е важен само улова а и разходката
        Поздрави

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          За каналите около Русе не знам,но при нас/Н.Черна/ и малкия ръкав на Дунав е замръзнал.
          Вчера инцидентно ходих до реката и видях с очите си как ловят платика на бял червей.
          Отправям покана за утре /неделя/ за Гената/стига е мрънкал,че не го водим с нас/ и на всички,които имат време и желание за улов на дребни платики/100-400гр/.Меха утре съм на тръбите на плувка и връх.Идваш ли?
          Имах впредвит,каналите на Тутракан,като идваш от Русе,преди да се раздели пътя на околовръстно и за към града,отляво се намират,точно зад един пояс в ниското....
          Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от suhia_ribar Преглед на мнение
            Имах впредвит,каналите на Тутракан,като идваш от Русе,преди да се раздели пътя на околовръстно и за към града,отляво се намират,точно зад един пояс в ниското....
            Ако имаш впредвид "лопатата"не мога да дам отговор,защото не съм ходил там от една година,но тази година някой колега каза,че няма вода,така че и да е избила подпочвена вода няма да е много и да има риба.
            А там при кално време изкачването си е направо екстрем.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Днес,колеги успях "да избягам" от работа/добре,че жената ме съжали и ме пусна/ и ходих за риба.Риба,риба ама калта си я биваше пък на всичко отгоре и там където си бях направил по-рано път през ямите,не успях да мина/по-точно не посмях,защото самата яма е около 150м. дълга и с вода около 70см./Та,обиколих си аз по другите тайни пътчета,които знам и на едно мостче/колегите са го кръстили"каляното мостче/ гледам и не вярвам-Рено 19 с вериги,но .......окопан до вратите.
              И нали вече съм мъж,спирам,"навигатора"Петьо Багерчето опъва въжето и ето лебедката започна да си изкарва похарчените за нея парички.След тази заигравка отидохме на Дунав,но водата като боза-мътна.Накладохме си огънче,заметнахме въдици и се настанихме около масата.Огромно чакане и ......нямане.Поне си "закърпих "стола и направих нова дръжка за скарата.Ами това е.Ако някой реши да идва насам да внимава,защото повечето пътища са залети и навсякъде има много подпочвена вода.Каналите преливат,а новите съоръжения са с вдигнати саваци/шлюзове/ и блатото се пълни с вода.
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Ето и снимки от вчера:
                Само последната снимка не е от вчера,но съм я сложил да се види нивото при съоръжението преди.Сега канала прелива.
                Прикачени файлове
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Tолстолоба да не би на люцерна да сте го ловили? Щото той на друго не кълве?

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    За събота има ли мераклии
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от Пако Преглед на мнение
                      Tолстолоба да не би на люцерна да сте го ловили? Щото той на друго не кълве?
                      Къде видя толстолоб,бе човек?Ако си гледал снимките от миналата година си точно една година назад.-свери си датника на часовника.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        За събота има ли мераклии
                        Имаааа
                        Николай Папазов

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                          За събота има ли мераклии
                          Мен не ме пускат в събота-ще пътувам до" бабината си"
                          Но.....в събота до обед съм в къщи.Правя чудно кафе
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                            Мен не ме пускат в събота-ще пътувам до" бабината си"
                            Но.....в събота до обед съм в къщи.Правя чудно кафе
                            Ха значи ли тово че сме канени на кафе у васканен не канен пак ще дойда така че слагай джезвето и туй до бабината в коя посока е между другото направих чудесен качамак чак аз се учудих как стана
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение

                              Ха значи ли тово че сме канени на кафе у васканен не канен пак ще дойда така че слагай джезвето и туй до бабината в коя посока е между другото направих чудесен качамак чак аз се учудих как стана
                              Къде са снимките от последният риболоф с ония риби с хубавия качамак?
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                                Къде са снимките от последният риболоф с ония риби с хубавия качамак?
                                Те Рибите,били на диета.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X