Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С лодка на баластриерата във Враждебна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С лодка на баластриерата във Враждебна

    Здравейте колеги, имам следният въпрос:
    днес докато ловях с блесна от лодка риба на голямата баластриера във Враждебна, при мен доплува една моторна лодка и човека в нея ми заяви да напусна веднага езерото, понеже го бил взел под аренда и риболовът с лодка бил забранен.
    Та въпроса е: знае ли някой за такава аренда, защото поразпитах колегите от брега и никой не беше чувал, че баластриерата е арендована ( между впрочем "арендатора" ми каза че се плащало на пръчка и струвало 5 лв.-не че съм плащал ). Питам понеже смятам пак да ходя, но ако наистина е арендована няма да нарушавам правилата. Друго , което забравих да спомена, докато разговаряхме попитах - доре щом сте забранили риболова от лодка, къде са табелите? - Ами някой ги е махнал.
    П.С. Лодката дойде от едната фирма за добив на баластра!


    - това е сателитната снимка за по-голяма яснота по въпроса.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

  • #2
    От: С лодка на баластриерата във Враждебна


    - това, което съм отбелязал с жълто е дадената фирма за баластра.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #3
      От: С лодка на баластриерата във Враждебна

      И миналото лято беше така , ние пускахме джет и лодката доплува след 5 мин със същото обяснение.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • #4
        От: С лодка на баластриерата във Враждебна

        Да това е малката кариера на 5 могили но нямат нищо общо с арендаторапросто са комшии.
        Арендатора бил взел една част от езерото под аренда за 30 години това съм чувал докато работех с камион по тези кариери.Арендатора е този на брега с къщичките и кръчмичката ако още я има.А кви рибоци вадеха с мрежи бедна ти е фантазиятачакай си ти на въдица.Ама като видеха че ги гледаме от камионите през оградатапромениха оградата та да се не види
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #5
          От: С лодка на баластриерата във Враждебна

          А да се обадиш и да питаш в общината?
          п.п Жалко, че и този водоем са го съсипали с мрежи...
          Лопата - друг солдата!!!

          Коментар


          • #6
            От: С лодка на баластриерата във Враждебна

            Добре де, от написаното по-горе разбрах, че вероятно част от водоема е взет - няма лошо, ама не разбирам, как си пазят рибата при положение че ограда няма а и аз тъкмо хвърлях в тяхната част на водоема ( приемам, че островчето разделя водоема на две ). Все пак смятам да питам в "агенцията по рибите и т.н.ит.н. Наистина мисля че водоема е съсипан, както и много други, НО кажете ние какво можем да направим, то не останаха места където спокойно да си хвърляш от лодката и да се наслаждаваш на гледката.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X