Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Счупена въдица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Счупена въдица

    Здравейте колеги, някой знае ли къде в и около Пазарджик поправят счупени въдици ?

    Благодаря предварително!!

  • #2
    От: Счупена въдица

    Какъв е смисъла (освен ако не ти е най-късметлийската)? Цените на пръчките са такива, че не си струва разправията.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      От: Счупена въдица

      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
      Какъв е смисъла (освен ако не ти е най-късметлийската)? Цените на пръчките са такива, че не си струва разправията.
      Може да има сантиментална стойност. Аз имам пръчки с които баща ми ме е учил да ловя риба - те са ми по ценни и от джипа.

      Коментар


      • #4
        От: Счупена въдица

        Аз затова питам какъв е смисъла, щото рибарите и ловците са друга порода хора ...
        П.П. И аз имам пръчки от детските си години, които ценя повече от новите хай-тек изгъзици. А и повече ми кълве на тях...
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          Re: Счупена въдица

          Зависи какво е счупено, ако е водач например няма проблем да се ремонтира, обаче ако е бланка по добре си купи или нова бланка ако няма си купи нова въдица.
          Счупените бланки и те се ремонтират но със вложка, което веднага нарушава строя на въдицата.

          Смисъла е, че по принцип има много скъпи въдици. А и може да е късметлийска

          Коментар


          • #6
            От: Счупена въдица

            Баща ми преди две седмици спука бланка на единия си "мач", на Mancho - много добра карбонова пръчка, която е грях да изхвърлиш... Оправи я като от от друга карбонова бланка направи фложка и я залепи с двукомпонентно монтажно лепило! Освен, че леко и се развали фасона, други нарушения на конструкцията не се забелязват!

            Коментар


            • #7
              От: Счупена въдица

              Аха, е не са кой знае какви .. просто с еднакви и двете . Едната е счупена на върха другата я ударих в един чадър и се счупи в началото .

              Като гледам най-добре е нова въдица ?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X