Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание за малчугани в Кубрат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Състезание за малчугани в Кубрат

    Вчера сутринта бях приятно изненадан от предложението на един приятел да съм асистенция на дъщеря му по време на състезанието.Състезанието се провежда за втора поредна година .Ето малко снимки...Не мога да обесня със думи настроението на децата по време на състезанието.Всички участници хванаха завидно количество риба...За всички деца имаше награди.Накрая беше направена перфектна оборка на мястото.Дано и за напред да има такива мероприятия.Евала на виновниците за този незабравим ден.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от meha1971; 17-06-12, 18:21. Причина: една снимка на джипа без да искам съм я пуснал -моля модератора да я махне ако може благодаря
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

  • #2
    От: Състезание за малчугани в Кубрат

    Добри риби са хванали малките риболовци! Поздравления.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: Състезание за малчугани в Кубрат

      Браво на организаторите.Така се възпитават малчуганите в любов към природата,към нейното запазване чиста.
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #4
        Re: Състезание за малчугани в Кубрат

        Супер това им трябва на децата не ФейсБук. Поздравления на организаторите.

        Коментар


        • #5
          От: Re: Състезание за малчугани в Кубрат

          Браво на хората организирали това състезание.Трябва по често да се организират такиви състезания. Много по добре е за децата да са сред природата , отколко пред компютрите. Дано по често да виждаме такива снимки.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X