Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лодка с ДВГ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лодка с ДВГ

    Имам следното питане . Има ли закон които да забранява управлението на лодка с ДВГ по водоемите. Питането ми е за големите язовири и то извън вододайната зона . При положение че риболовните се движат с катери и то не на гребла.

  • #2
    От: Лодка с ДВГ

    Зависи от водоемите.

    Коментар


    • #3
      От: Лодка с ДВГ

      Те и полицаите се движат без застраховка и преглед.За пожарогасител , аптечка др. да не говорим.
      „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

      Коментар


      • #4
        От: Лодка с ДВГ

        Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
        Те и полицаите се движат без застраховка и преглед.За пожарогасител , аптечка др. да не говорим.
        Благодаря ти много ми помогна. Това заради ника ли го написа ? Поздрави!

        Коментар


        • #5
          От: Лодка с ДВГ

          Аз за 30г по язовири - не съм чул.

          Коментар


          • #6
            От: Лодка с ДВГ

            Няма. Току-що питах баш-рибаря в къщи и много се успокоих - все законно съм си карал до сега.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #7
              От: Лодка с ДВГ

              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
              Благодаря ти много ми помогна. Това заради ника ли го написа ? Поздрави!
              Не е заради ника.Извинявай.Дори не съм го вързал с професията ти (ако е такава).Просто се опитах да коментирам. Да не се гледа риболовните какво правят , защото в повечето случаи те са в комбина и над закона.Както и ти в други (ако си полицай)...за което не си виновен ти , а системата..Казват ти какво да правиш и ти го правиш (не смятам за логично да платиш застраховката на служебния си автомобил със свои средства).Извинявай още веднъж.
              Последно редактирано от tiramisu; 20-04-11, 21:27.
              „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X