Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Панчарево стената.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Панчарево стената.

    Здравейте, колеги риболовци !

    Ходих с приятели на стената на Пънчака за "проверено" разбиване на каракуди на зимна блесна от лодка. Бесен съм ! Щото се оказа че тия дето ловят всъщност закачат гола тройка на зимната блесна отгоре, както и още една тройка на десетина сантиметра под зимната блесна. Даже местата така се подбират, че "блесната" се хвърля доста далеч от лодката и се придърпва под ъгъл, по възможност се прекарва по най-дълбокото, където са се скупчили горките рибки. Не само че ги вадят закачени за корема, не само че се пълнят торби, ами и рибоците са разранени като стъргани с ренде. Това от тройките, нали. А иара/нарочно с малки букви/ не ги интересува. И да им звъниш и да пускаш сигнали са досущ като пенсионер/ иска, ама не може/. Специално за Панчарево съм им звънял не веднъж, дори и на 112, и реакцията е равна на нула. Затова бях пред Централата им последния път когато имаше протест, ама то е като да скачаш срещу Цунами.
    Неам Думи. Не правете като тях, колеги!!
    "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

    Искам България чиста!!!

  • #2
    Re: Панчарево стената.

    Съвсем малко ни трябва.
    Ама все не ни достига.
    За съжаление такъв ни е манталитата,
    ИАРА нямат ресурс - не че ако имаха щеше да е различно.

    Малко самосъзнание в риболовците би помогнало много повече от иара.

    Коментар


    • #3
      От: Панчарево стената.

      Мисля, че подхода на ИАРА е сгрешен и затова няма резултати.
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • #4
        От: Панчарево стената.

        Аз също мисля като колегата "Daniel" , просто всичко ни е в главите и никой не ни е виновен, а на такива "риболовци" да им счупи човек пръчките е малко.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X