Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не на тройкаджийте по реките!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Не на тройкаджийте по реките!

    А между другото не само местните косят-виждал съм косачи от цяла България!





    http://ribolov-v-roman.ovo.bg/

    Коментар


    • #17
      От: Не на тройкаджийте по реките!

      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
      Че се вайкате е хубаво, но ако искате промяна, звънете на 112 и 166, не ги жалете.
      Хубаво да се обадим на тел.112 самоче те сигнализират на местните риболовни и от там се губи желаният ефект.Не обвинявам всички ловни,но повечето са общия кюп!!!

      Коментар


      • #18
        От: Не на тройкаджийте по реките!

        Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
        Хубаво да се обадим на тел.112 самоче те сигнализират на местните риболовни и от там се губи желаният ефект.Не обвинявам всички ловни,но повечето са общия кюп!!!
        Това ми прилича на оправдание за пасивното бездействие и кръчмарски псувни на много от възмутените рибари ... Знай, че всяко обаждане на 112 е безплатно и се записва и не остава напразно. Но за да има ефект, трябва да се посочат точни данни и координати. Тогава и на Ловните им пука, че и те хлеб ядът и деца хранят ...
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #19
          От: Не на тройкаджийте по реките!

          Далеч съм от мисалта само да се оплакваме от положението в което сме,аз лично съм се обаждал 3-4 пъти на местни риболовни.Това,че сигналите към тел.112 се записват е положително и дано да се вземат вече крайни мерки с тия нахалници. И последно МОЛЯ,всички риболовци и почиващи на нашите водоеми да си почистват отпадаците,иначе е грозна гледка мерси.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X