Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

    колеги играх си с на бащами ижа и сега ме му работи едната цев става вапрос за успоредка 12-ти калибар... моля даите савет как да я отремонтирам или каде дая занеса да я отремонтират???

  • #2
    До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

    Какво не и "работи" на цевта ????
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • #3
      До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

      Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
      Какво не и "работи" на цевта ????
      ми не и работи спусака в смисал едната дясната цев си стреля перфектно а на лявата цев спусака е мек? вазможно ли е са сам строшил боината пружина? или иглата за което молко се самнявам но не го изключвам като вариянт,

      Коментар


      • #4
        До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

        Моя съвет е да я погледне оръжеиник . Не си играй да я разглобяваш , да не се окаже накрая че имаш една торба пушка .
        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
        WJ 4.7

        Коментар


        • #5
          До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

          Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
          Моя съвет е да я погледне оръжеиник . Не си играй да я разглобяваш , да не се окаже накрая че имаш една торба пушка .
          Много правилно. Да не стане така, че като я разглобиш и зглобиш да останат половината части отвънка. Може пружина да има счупена или нещо в УСМ, най добре майстор да я погледне.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #6
            До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

            е даите савет на кои маистор да я закарам в региона на старазагора или в пловдив

            Коментар


            • #7
              До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

              Първоначално публикуван от zaks_1984 Преглед на мнение
              ми не и работи спусака в смисал едната дясната цев си стреля перфектно а на лявата цев спусака е мек? вазможно ли е са сам строшил боината пружина? или иглата за което молко се самнявам но не го изключвам като вариянт,
              Не се вкарвай в приключения!БАЩАТИ да я закара на оръжейник/освен ако и ти имаш разрешение за носене на ТОЧНО това оръжие/

              Коментар


              • #8
                До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

                Имах един Капитан преди години и човека казваше - НЕ пипаш - не грешиш!!!
                Не я пипай, не я разглобявай сам - че като ти чета постовете - току виж си се самоубил! Занеси я да я погледне човек който разбира...От кой град си?

                Коментар


                • #9
                  До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

                  колега аз се помачих не можах да я разглобя (видях че тва нее моя работа) и пак си я оставих в касата сас страха че на следващия лов мммм не ми се мисли....... колега от стара загора сам

                  Коментар


                  • #10
                    До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

                    Човече, купи едно шише хубаво пиене, поднеси го на татко ти и си признай, за да занесе пушката на оръжейник! И да ти се скара, няма да е със злоба. Не прави така, че да се излага пред приятели и колеги. Помисли, ако стане беля, никога няма да си го простиш.
                    Последно редактирано от trapper; 09-01-10, 20:41. Причина: добавка
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #11
                      До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

                      И според мен,кажи на баща ти преди да е станало късно!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

                        аз не казах тои разбра

                        Коментар


                        • #13
                          До: Нуждая се от съвет относно успоредка ИЖ

                          да се заклю4ва темата проблема е ре6ен благодаря на тихомир спасов от велинград за оказаната помощ

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X