Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оптика за Slavia 630

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оптика за Slavia 630

    Колеги моляви препоръчайте ми някаква оптика за за slavia 630 до 100лева

    Благодаря
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

  • #2
    До: Оптика за Slavia 630

    Всяко едно Таско ще издържи на отката на твоята пушка. Само, че си го вземи да е фиксирано (без варио), за да не ти се размества прострелката. Иначе ако решеш да отделиш 120лв ти препоръчвам Leapers 4x40 TS, с мил-дот скала, подсветка, рингове, капачки, кърпичка и т.н. Аз съм със същата оптика на същата пушка.

    Ето за това иде реч:
    http://www.leapers.com/pages/optics/...40mdlwts_c.htm
    Последно редактирано от paunoff; 26-04-09, 20:03.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

    Коментар


    • #3
      До: Оптика за Slavia 630

      А в Стара Загора да знаете да се продава някъде тази оптика на "Leepers"
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #4
        До: Оптика за Slavia 630

        колега,за тая пушка не ти трябва оптика,достатъчно са и прецизни мерните прибори ,че да мислиш за оптика,имам същата пушка и тряя ти кажа,че тази оптика ще ти пречи повече от колкото помага,друго ,че пушката е слаба,което значи че няма да стреляш на повече от 30метра,а предимно на 5-10.с нея преди когато бях доста добър и всеки ден пуках яко,свалях капачки от кока кола от 25метра-
        всичко пернато умираше до 20метра-
        сега съм с хатсан 125 и за нея по става оптиката, уцелвал консерва на 115м. с много късмет,хубава чашка и тихо време. оптиката ми е еденберг 4х42 без никакви опции/подсветки и прочее/,предната беше някво таско от битака за 10лв но на втория изтрел му се разпаднаха лещите,оригиналния стопер го избих на 10изстрел,сега съм с арматурно желязо 8мм. заварено за релсата,с нея стрелям предимно до 50м. ,другото което да имаш хатсан е ,че трябва да имаш сравнително здрави ръце че да я заредиш,приятелите викат,че съм ходил на фитнес хаха.

        Коментар


        • #5
          До: Оптика за Slavia 630

          Абе да ви попитам, значи намерих си пружина и маншет за Славията. Та въпросът ми е - лесно ли се сменят?
          Последно редактирано от ivodianov1992; 07-02-10, 20:23.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #6
            До: Оптика за Slavia 630

            Елементално. На хасана му правих специална установка да не ме пребие пружината.

            Коментар


            • #7
              До: Оптика за Slavia 630

              Значи ето къде са маншета и пружината. Уж са за Славия...
              Прикачени файлове
              Ако е машина, нека бъде немска!
              XJR 1200
              ETZ 150
              Kawasaki Ninja ZX10R

              Коментар


              • #8
                До: Оптика за Slavia 630

                На тая въздухарка и турни едно Таско и хич да не ти пука на самолетоносача..Какво биеш с нея? пеперудки

                Коментар


                • #9
                  До: Оптика за Slavia 630

                  Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                  На тая въздухарка и турни едно Таско и хич да не ти пука на самолетоносача..Какво биеш с нея? пеперудки
                  Абе сега оптиката съм я оставил на заден план, за смяна са маншет и пружина, дадоха ми едни уж за Славия, дано са такива. А относно Таското, не ме влече китайското... .А относно това какво "бия" с нея, абе бия едни пеперудки по стотина грама черни, които ядат гроздето, не че нещо, ама патроните за Ижето скъпи, пък и не върви да гърмиш от прозореца по лозето птички с чифте в населено място.
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • #10
                    До: Оптика за Slavia 630

                    колко пари даде за компонентите,премери ми пружината по диаметър,навивки,дебелина на навивката и дължина, и ще ти кажа дали е за славия,имам 6-7натрошени пружини.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Оптика за Slavia 630

                      Ами пружината в момента, не е при мен. Дълга е 32см някъде. Навивките не знам колко са, и колко са дебели. Диаметъра на пружината е около 2см. Маншета е малко по-дебел от нея. В момента нямам по-подробни данни. В събота като се прибера ще ги сменям, и тогава вече ще знам дали стават. А и оплътнението беше към 8 лв май а пружината 12, 13, абе към 20 лева двете.
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X