Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде на пищовите!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
    Ако имаш два еднакви пищова, единия - за самоотбрана, а другия - за лов, можеш да ги ползваш само по предназначение! Единият го запасваш отляво, другият - отдясно. И требе да помниш кой - за какво е. Ако те нападне ранен гиган трябва да решиш - ще се браниш ли или ще ловуваш! Бързата мисъл му е майката!
    п.п. Не е ясно какво се случва, ако стреляш с двата - с левата ръка се браниш, а с десната - ловуваш?!?
    Те затова ловните дружинки са малко бамбашка...., ще си вземат годишната такса, ама бележка за лов -йок. Нагледали са се на всякакво оръжие и притежатели.
    В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
    В. Иванов

    Коментар


    • В началото всеки ловец тръгва накичен като американски командос на дълга мисия в чукарите на Афганистан Някои бързо прозряват истината други по бавно . Най леката пушка и най много десетина патрона на едрия
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
        От: Айде на пищовите!

        Оффтопик: у нас пък можем да си купуваме къркане от 18-годишни. Ако сериозно, нашата власт, за разлика от вашата има известен практически опит с безконтролното наличие на джепане у населението. В смисъл някои, дето с джепане са я вземали(властта де) и са (пре)писали законите са откъм правилната страна на тревата все още
        Бах тиа шумкаре държали 72мм под възглавницата
        Той и първият президент го споменал ма за 100мм
        Вся вляст советов и Коба , а не Наганов и трилинейках
        Кучето и съзнанието се заравят на различни места
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • Бе.не знам кво са държали под възглавниците ,ма по-добре сега да не пробват до го вадят!Теорията ,статистиката , стъкмистиката и" реалистиката" са все различни неща!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            Бе.не знам кво са държали под възглавниците ,ма по-добре сега да не пробват до го вадят!Теорията ,статистиката , стъкмистиката и" реалистиката" са все различни неща!
            Амииии не зная, наскоро немчугите изкараха изпод възглавницата на един дърт нацист ето това

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot (24).png
Прегледи:190
Размер:830.7 КБ
ID:6529279



            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • Тоя е бил сигурно незаконен колекционер или не е плащал такси за трофея.?!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • icos
                icos коментира
                Редактиране на коментар
                Колекционер, зер намериха още 88 мм. зенитно оръдие, фаустпатрон, демек РПГ, картечница и известно количество шмайзери и други дреболии, всичките изправни. Няма да се учудя ако такива нещица се търкалят в мазето на някой партизанин от по- личните.

            • След оценка на съседноживеещите са му оставили хапчета Виагра , нарезани на парчета , та а си не пика по чорапите
              А си имат стара тема отпреди пет години
              Айде на Пантерите и MG
              Последно редактирано от jeko47; 20-11-19, 23:28.
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • icos
                icos коментира
                Редактиране на коментар
                Алцхаймер, Паркинсон и Шмайзер, три в едно.... да не дава господ да излизам насреща на такъв. Ама вие както искате.

            • Немаа се плашите. Тия с шмайзерите отдавна измряха. Наследниците им станаха първи седесари и демократи /е не всичките/ и се очистиха от "наследството". Едни ги нахвърляха в Дунава, други в язовирите, помийни ями където има по къщите, трети ги разпродадоха на черно /някои в сръбско/. Та не остана жив Шмайзер за некой колекционер /има та търсяг/. Полицията/милицията от девети септемвре се изземва и се има, нагазиха и дружество "Традиция" с кремъклийките. Митове са това. И да има някой закопан някъде нема да се извади. Други са времената.
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


            • MP 5 HK си е подобрен Шмайзер
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X