Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЖ 27 С - опит за тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИЖ 27 С - опит за тунинг

    Здравейте, колеги!..двоумях се дали в оръжейния раздел да пусна темата, ама реших, че тук и е мястото.Първом-извинете калпавите ми снимки,и няколко общи приказки - в края на септември 2012, като стана ясно, че всички пъдпъдъци и гургулЯ ме мразят персонално, разглобих чифтето, и го захванах..вечер, в къщи, по 2-3-4 часа.На първата снимка пушката е преди интервенцията.На следващите - сега.Полуложата я правих наново, щото старата не ставаше за нищо - чупена, лепена,дъвкана от кучето.Материалите са орех,апликациите("кокошките" и кучето) и петата на ръкохватката - чимшир,инкрустациите(вкл.видите за дърво на петата) - сребро.Със здраве!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07246.jpg
Прегледи:1
Размер:143.5 КБ
ID:5999184Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1742_1.jpg
Прегледи:1
Размер:73.5 КБ
ID:5999183Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1736_1.jpg
Прегледи:1
Размер:90.1 КБ
ID:5999185
    ..повече снимки - тук: http://sa4mo.snimka.bg/hobby/tuning-...oluloja.723782

  • #2
    От: ИЖ 27 С - опит за тунинг

    С тази пушка не е да ходиш по горите
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • #3
      От: ИЖ 27 С - опит за тунинг

      Що развали бушката бе.Айде бегай да купуваш са нова за лов,тая в касата.Ако нещо размислиш ти предлагам да ти я върна в стария вид,за да си ходиш с нея на лов.И да видиш ,че съм пич това целото нещо безвъзмездно,даже и някоя бутилка вино или ракия ще ти дам.

      Коментар


      • #4
        От: ИЖ 27 С - опит за тунинг

        Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
        С тази пушка не е да ходиш по горите
        ..що, бе..?Ама аз и преди не я носех по горите - само за пилешки лов я имах, демек - "кърска тояга"(За тежкия лов - "ФтУматя")

        Коментар


        • #5
          От: ИЖ 27 С - опит за тунинг

          Много добре.Макар че доста си личи влиянието на Евгени Димов от Сопот.Има два дефекта които трябвало да извадиш предварително.И другото е че иска още по фин финиш и повече ленено масло.Все пак отлична работа.
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • #6
            От: ИЖ 27 С - опит за тунинг

            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
            Много добре.Макар че доста си личи влиянието на Евгени Димов от Сопот.Има два дефекта които трябвало да извадиш предварително.И другото е че иска още по фин финиш и повече ленено масло.Все пак отлична работа.
            Да..съвсем вярно - признавам си! Макар че още на хартия докато беше, проекта го пратих на Бате Гена за коментар(и ако не беше неговото одобрение, май нямаше и да я почвам).
            Дефекти има не само два, повече са - ама това все пак е първия ми опит, и второ - пушката е на повече от 40 години(доброто старо USSR производство) - кво повече да я кипря.
            И за повече ленено масло никога не е късно.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X