Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

    С M -pro 7 за чистене на нагар.
    Поръчал съм си Дуракоут боички от САЩ и ще го пръсна с изпичане..... Затвора с Черакоут. Смятам систематично всичките ми оръжия да станат или ОД гриин или Дарк ърт с леки флорални елементи.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • #62
      От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

      Мед Дог, ще благоволиш ли най-сетне да отговориш на един мой въпрос? Въпросът ми е провокиран, от по-горенаписаното твое мнение.....понеже спомана М-про 7? последно преди месец, бях при Вас в ,,райското място" / така аз му викам на ,,ВИП-комплекса", при влизането, в който получавам нещо като оргазъм-душевен /..Та имате ли М-про 7 гън клийнър???? А маслото М-про 7 LPX, имате ли го???Последният път, когато бях при Вас, нямахте нищо на М-про 7
      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

      Коментар


      • #63
        От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
        Мед Дог, ще благоволиш ли най-сетне да отговориш на един мой въпрос? Въпросът ми е провокиран, от по-горенаписаното твое мнение.....понеже спомана М-про 7? последно преди месец, бях при Вас в ,,райското място" / така аз му викам на ,,ВИП-комплекса", при влизането, в който получавам нещо като оргазъм-душевен /..Та имате ли М-про 7 гън клийнър???? А маслото М-про 7 LPX, имате ли го???Последният път, когато бях при Вас, нямахте нищо на М-про 7
        честно казано не знам- аз съм заредил преди половин година .... но ще проверя в понеделник.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • #64
          От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
          Ъхъм- и с M-PRO 7 опада половината оксидация..... И сега ще става зелен.....
          Странно, защото М-про 7 гън клийнър, а също и маслото на ,,Пантеон кемикъл" в момента е истински хит в оръжейните форуми и магазини в САЩ...Имама такъв продукт и мога да кажа, че наистина не е токсичен и щади оксидацията / анодизацията на моето оръжие...За жалост, вносът на М-про 7 в България е проблематичен.....
          Искам да кажа, предвид на качествата на този препарат не мога да повярвам, че е увредил оксидацията...Явно не е качествено покритието...
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • #65
            От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
            честно казано не знам- аз съм заредил преди половин година .... но ще проверя в понеделник.
            Говоря за това, за ето тази красота: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:prod_19471_6BvwZ1_large.jpg
Прегледи:2
Размер:28.5 КБ
ID:5514129
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • #66
              От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
              Как ще стане зелен? Прахово боядисване?
              Eдна от моите какаляшки отдавна е зелена. Използвах специална камуфлажна боя EC Paint. За съжаление пада по ръбовете. Не е , като дуракоут...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:027136332.jpg
Прегледи:2
Размер:98.5 КБ
ID:5514133

              Коментар


              • #67
                От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                Същия флакон...
                Хосе Дуракоута вече е поръчан.
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • #68
                  От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                  Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                  Eдна от моите какаляшки отдавна е зелена. Използвах специална камуфлажна боя EC Paint. За съжаление пада по ръбовете. Не е , като дуракоут...

                  [ATTACH=CONFIG]621811[/ATTACH]
                  Какъв смисъл планка на предпазителя да има дупка? За да се събира мърсотия вътре в затворната кутия, или?

                  Коментар


                  • #69
                    От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    Какъв смисъл планка на предпазителя да има дупка? За да се събира мърсотия вътре в затворната кутия, или?
                    Да влизат мишки

                    Коментар


                    • #70
                      От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                      Два въпроса към ползувателите на модифицирани SAR:
                      1) На това ако се монтира оптика или бързомер, ще може ли да е разчита на задоволителна точност на 100-150 м. : http://www.texasweaponsystems.com/category-s/1879.htm ? Притесненията ми са свързани с мърдолещият оригинален капак - този дали се фиксира по-добре?

                      2) Монтажа на оптика/бързомер над газовата тръба до колко е удачен, с оглед разстоянието от окото?
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • #71
                        От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                        Да може,че и на 400 метра е сравнително точен,но проблема не е вече оптиката или монтажа,а патрона.Алфа на Руснаците крепят оптики на капака и казват,че за техните нужди държи добре.

                        Дистанцията вече зависи каква оптика слагаш,до колко я искаш да бие и колко ти виждат очите,но като цяло малка точка там до стотина метра е ОК,след 200 метра си ти трябва увеличение и оптика над капака или поне на мен и моите очи е така.

                        САМ7 и малкия му брат в 5.45 имат релси и на мен ми е лесно,не ми се налага да се боря с капака обаче
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #72
                          От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          Два въпроса към ползувателите на модифицирани SAR:
                          1) На това ако се монтира оптика или бързомер, ще може ли да е разчита на задоволителна точност на 100-150 м. : http://www.texasweaponsystems.com/category-s/1879.htm ? Притесненията ми са свързани с мърдолещият оригинален капак - този дали се фиксира по-добре?

                          2) Монтажа на оптика/бързомер над газовата тръба до колко е удачен, с оглед разстоянието от окото?
                          Прицелна стрелба без никакви оптики, само на механични мерни прибори на състезание имам задоволителни попадения на 200 метра в мишена размер лист А4. С оптика до 400 метра си ти......
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #73
                            От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                            Два въпроса към ползувателите на модифицирани SAR:
                            1) На това ако се монтира оптика или бързомер, ще може ли да е разчита на задоволителна точност на 100-150 м. : http://www.texasweaponsystems.com/category-s/1879.htm ? Притесненията ми са свързани с мърдолещият оригинален капак - този дали се фиксира по-добре?
                            ?
                            Mоже и да не е на капака, но сигурно гониш тегло предполагам. Щото си има странични монтажи, ниски и високи.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #74
                              От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Прицелна стрелба без никакви оптики, само на механични мерни прибори на състезание имам задоволителни попадения на 200 метра в мишена размер лист А4. С оптика до 400 метра си ти......
                              Браво, бая око имаш!
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • #75
                                От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                                Стрелям с очила, че съм малко късеглед И не винаги става от раз
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X