Обява

Свий
Няма добавени обяви.

каква карабина до 3000 лв.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: каква карабина до 3000 лв.

    Howa Varmint Inox - 308 Win. - болт,субмоа цеви - цена около 1600лв. - ТОВА В МОМЕНТА на пазара е НАЙ ДОБРОТО като цена качество! - Howa(Japan) правят цевите на доста реномирани марки....



    Оптика Nikko Stirling Platinium Nighteater 6-24x56AG - цена около 600лв.



    Комбинацията е СМЪРТОНОСНА!

    Групата на 200м. с Лапуа Naturalis 11гр. е по малко от 1см.

    Единственото лошо е че с оптиката става 5.3 кг!

    От сега да кажа че това не е карабина за ГОНКА! Това е за чакало или на варда!

    Ако искаш за гонка :

    Howa Ranchland Green Combo - супер лека, 56см. цеви с фабрично простреляна и поставена оптика Nikko Stirling 3,5-10x42 - цена около 1500лв. калибър може да си избираш - 30-06,308,223



    Успех и Наслука!

    Коментар


    • #17
      От: каква карабина до 3000 лв.

      Много ми харесват Browning i Winchester но са малко скъпички и като сложа и оптиката стават хептен скъпо и едва ли ще си взема една от тях но кой знае ако успея да намеря пари защо да не ги вложа в една добра карабина. Иначе тези дни ще вземам една ИЖ 27 ЕМ от един познат пушката е нова на 15-20 изтрела поне това го знам със сигурност ще ми струва 500 лева но ще искам малко да ми чупи от цената дано да се съгласи.

      Коментар


      • #18
        От: каква карабина до 3000 лв.

        Първоначално публикуван от don_baro1 Преглед на мнение
        Много ми харесват Browning i Winchester но са малко скъпички и като сложа и оптиката стават хептен скъпо и едва ли ще си взема една от тях но кой знае ако успея да намеря пари защо да не ги вложа в една добра карабина. Иначе тези дни ще вземам една ИЖ 27 ЕМ от един познат пушката е нова на 15-20 изтрела поне това го знам със сигурност ще ми струва 500 лева но ще искам малко да ми чупи от цената дано да се съгласи.
        С последното изречение темата се изчерпа и може да се заключи.
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #19
          От: каква карабина до 3000 лв.

          don_baro1 ти май не си много наясно какво искаш Я си купи една въздухарка че да сме спокойни и ние и хората около теб

          Коментар


          • #20
            От: каква карабина до 3000 лв.

            Темата е изчерпана.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X