Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нишани за попчета около Сарафово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нишани за попчета около Сарафово

    Наскоро мое приятелче от Сарафово си купи скромна лодчица подходяща за чипарджилък и чуконтаджилък на близки разстояния 3-5 мили макс, и често ме кани да излизаме за риба. Момчето е мераклия, но и точно толкова адажамия, та при липса на сафрид и чернокоп, тръгваме да търсим попчета, но не знаем места, а и местните в момента не излизат за попчета за да се ориентираме по тях, без да се навираме и да им пречим - просто за бегла ориентировка, та пробваме наслуки и се връщаме с по 5-6 попчета.
    Знам, че питането ми ще прозвучи еретично, защото мнозинството не си казва "градинките", за това се обръщам към малцинството, сред които неминуемо има и алтруисти, и ако някой е на кеф да сподели някое място, ще съм благодарен за жеста. Ползвам GPS и Blue chart, та координати или топоними ще ми свършат работа. Благодаря на всеки който се озове на питането ми, а на всички Димитровци - да са живи и здрави и наздраве
    ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

  • #2
    Няма озовали се алтруисти, нямааа. Вероятно всички такива са заможни хора, което ме радва и ходят за риба по гръцко, турско, и на майнинско чак, та с мен сиромаха ще се занимават, Може причината да е друга - знае ли човек - днес 27/10 е най-подходящо да се ходи за риба или гъби, та весел уикенд на всички
    ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X