Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спининг риболов в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: Спининг риболов в Гърция

    Страхотен рибок. Браво. То е ясно че такъма има значение само за риболовеца.

    Къде е това ако не е тайна. Оф и аз бих заминал.

    Коментар


    • #47
      От: Спининг риболов в Гърция

      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
      Докато мислите кордите и воблерите, вчера един приятел хванал това рибе с влакно от гъба за миене на чинии:
      е, програмата я е срам да го прикачи, жалко
      Баси зора, май успях да я кача:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Лаврак-0.png
Прегледи:1
Размер:864.4 КБ
ID:5739709
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #48
        Re: Спининг риболов в Гърция

        Ден първи. Нощен риболов. Гола вода съм. Една риба закачих и не я извадих. Откачи ли се не разбрах какво стана.

        Коментар


        • #49
          От: Спининг риболов в Гърция

          Да не си хванал октопод?

          Коментар


          • #50
            Re: От: Спининг риболов в Гърция

            Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
            Да не си хванал октопод?
            Никаква идея нямам. Не съм хващал октопод и не знам как тегли. Тежичко беше.

            Коментар


            • #51
              От: Спининг риболов в Гърция

              Октопода много трудно се закача ако не са огромни куките. Той обгръща примамката и я стиска докато има теглене, отхлабиш ли малко и се пуска.

              Коментар


              • #52
                Re: От: Спининг риболов в Гърция

                Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                Октопода много трудно се закача ако не са огромни куките. Той обгръща примамката и я стиска докато има теглене, отхлабиш ли малко и се пуска.
                На дали е било октопод, завлече настрани. То моя риболов е по скоро инцидент. Ама колкото толкова. Иначе шейтаното мята трепач, пена е страхотна макара и въпреки гадния плетеняк, не ми е направила брада нито веднъж.
                Понеже ходя с челник, възможно ли е светлината да ми помага да не хващам нищо?

                Коментар


                • #53
                  Re: Спининг риболов в Гърция

                  Опитите продължават. Вече съм специалист по къпане на пластмасови рибки. Ужас, голям срам.

                  Коментар


                  • #54
                    Re: Спининг риболов в Гърция

                    Отсрамих се.

                    Коментар


                    • #55
                      Re: Спининг риболов в Гърция

                      На мен ми прилича на лаврак. Дано не бъркам. Утре отива във фурната.
                      Направих няколко възела по плетеняка, сега ги отрязах и вързах линията наново. Явно или плетеняка е гаден или аз съм смотан.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Спининг риболов в Гърция

                        Лефер, и то приличен! Възлите са след брадясване. Свикни след обръщане на ръка на бигела ВИНАГИ да изтегляш/изпъваш/ влакното преди да завъртиш.

                        Peugeot 4007
                        ex Nissan X-Trail 2.2 Di

                        Коментар


                        • #57
                          От: Спининг риболов в Гърция

                          Дани лесно ли излезе?
                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • #58
                            Re: От: Спининг риболов в Гърция

                            Първоначално публикуван от nikolas3 Преглед на мнение
                            Лефер, и то приличен! Възлите са след брадясване. Свикни след обръщане на ръка на бигела ВИНАГИ да изтегляш/изпъваш/ влакното преди да завъртиш.
                            Благодаря за съвета. Може и вятър малко да повлия.

                            Борка, лесно го извадих. Е подърпахме се малко, но нямах проблем. Бях с доста охлабен аванс та не успя да скъса при удара.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Спининг риболов в Гърция

                              И аз вчера се върнах от първият си риболов!
                              Опит под нулата, но взех лодка под наем и започнах с влачене......един кьорав и сигурно глух паламуд ми беше сефтето.
                              Рибката се оказа 1,2 килограма.
                              На другия ден нищо и реших да опитам с метална рибка на дъно....на 45 метра дълбочина хванах 2 и изпуснах 2 морски хиени, по около 400 грама едната.
                              Това ми беше прощъпулника в риболова.....забравих, това всичкото се случи в Гърция, зад островите срещу Вурвуру.

                              Имам само видео клипове, снимки няма.

                              Коментар


                              • #60
                                Re: От: Спининг риболов в Гърция

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                И аз вчера се върнах от първият си риболов!
                                Опит под нулата, но взех лодка под наем и започнах с влачене......един кьорав и сигурно глух паламуд ми беше сефтето.
                                Рибката се оказа 1,2 килограма.
                                На другия ден нищо и реших да опитам с метална рибка на дъно....на 45 метра дълбочина хванах 2 и изпуснах 2 морски хиени, по около 400 грама едната.
                                Това ми беше прощъпулника в риболова.....забравих, това всичкото се случи в Гърция, зад островите срещу Вурвуру.

                                Имам само видео клипове, снимки няма.
                                1.2 кг си е идеална рибка. Браво. Аз лодка нямам та само от брега ловя. Пак в твоя район, но от другата страна. Никити кея. Това ми е най близо. Ти с лодката имаш много по голям шанс. Евала за рибоците.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X