Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спининг риболов в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Спининг риболов в Гърция

    Има няколко по леки пилкера. На дали ще имам време за експерименти. Е го на един месец не мога да се организирам да си вържа повод😂 срамота. Но ще го имам в предвид. Приятели ми казаха че там където ходя нищо няма да хвана, но така ми обясняваха и за пъстървата на муха преди години. Общо взето каквото стане.

    Коментар


    • #32
      От: Спининг риболов в Гърция

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      ....... Толкова години вече ходим на море в Гърция и чак сега реших да пробвам и да хвана накоя риба със спининга от брега.
      Все пак отиваш да пробваш първо и евентуално да хванеш.
      А тия твоите приятели просто те амбицират.

      п.п. Нещицата ти тръгнаха от JDM.
      GPS системи https://www.easytracking.bg/
      Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

      Коментар


      • #33
        Re: От: Спининг риболов в Гърция

        Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
        Все пак отиваш да пробваш първо и евентуално да хванеш.
        А тия твоите приятели просто те амбицират.

        п.п. Нещицата ти тръгнаха от JDM.
        Благодаря ти много, обичам изненадите, напоследък рядко ми се случва

        Ще пиша в темата какво съм сътворил, независимо от резултата. В интерес на истината не очаквам нещо много.
        Образовах се за техниките на водене, но ми липсва опита, така че на дали ще се справя в сложна ситуация.

        За начало смятам, че имам всичко необходимо за пробата.

        Интересен ми е този воблер Bassday - Log Surf - 124F 16гр color P103

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tn_puffinbg-art-30130DSC04847.JPG
Прегледи:1
Размер:8.9 КБ
ID:5735170

        Предполагам, че за вечерта, ще е доста добра примамка.

        Не съм сигурен и каква дистанция мога да постигна с това което имам, но не ми се мята на поляната, та и това ще почака

        Коментар


        • #34
          Re: Спининг риболов в Гърция

          Евентуално, може би ще отида за един ден през феврураи. Смятам да пробвам по едрите ми примамки.
          Като цяло арсенала е готов. Идея за мястото е някъде срещу Тасос.

          Колеги по кое време на денонощието е активен хищника зимата?

          Относно плетеняка след дъжд качулка прочетох че не става. Здраве да е. Та във връзка с това, проблемен ли е цветния плетеняк за риболов от брега.
          Предложиха ми някакъв който е шарен - различни цветове на метраж.

          Коментар


          • #35
            От: Re: Спининг риболов в Гърция

            Не си съвсем готов. Ама до няколко дни ще си.
            И пробвай всичко. Никога не знаеш на непознато място какво ще е подходящо в момента.
            Прецизирай локацията и ще получиш точни препоръки. Най-ранният ми риболов е през март но има колеги на място и ще дадат препоръки. Иначе през декември в мрачно време през целия ден беше възможен риболова. Февруари в този регион температурата на водата е между 12 и 13 градуса и има вероятност за риболов.
            Оцветения плетеняк не създава проблеми според мен. Дори по лесно измервам постигнатата дистанция. Не че и с броене на оборотите не става ама си е по-лесно с метрираните влакна.
            GPS системи https://www.easytracking.bg/
            Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

            Коментар


            • #36
              Re: От: Re: Спининг риболов в Гърция

              Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
              Не си съвсем готов. Ама до няколко дни ще си.
              И пробвай всичко. Никога не знаеш на непознато място какво ще е подходящо в момента.
              Прецизирай локацията и ще получиш точни препоръки. Най-ранният ми риболов е през март но има колеги на място и ще дадат препоръки. Иначе през декември в мрачно време през целия ден беше възможен риболова. Февруари в този регион температурата на водата е между 12 и 13 градуса и има вероятност за риболов.
              Оцветения плетеняк не създава проблеми според мен. Дори по лесно измервам постигнатата дистанция. Не че и с броене на оборотите не става ама си е по-лесно с метрираните влакна.
              Най вероятно, ще е пристанището на Керамоти.
              А следващото влакно, ще е такова.

              Благодаря ти пак

              Коментар


              • #37
                От: Спининг риболов в Гърция

                Докато мислите кордите и воблерите, вчера един приятел хванал това рибе с влакно от гъба за миене на чинии:

                е, програмата я е срам да го прикачи, жалко
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • #38
                  Re: От: Спининг риболов в Гърция

                  Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                  Докато мислите кордите и воблерите, вчера един приятел хванал това рибе с влакно от гъба за миене на чинии:

                  е, програмата я е срам да го прикачи, жалко
                  Ми нали сме ПРО 😀. Лично за мен такъма е основна част от риболова. Лично удоволствие.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Спининг риболов в Гърция

                    За мене ПРо ловец/рибар е само този, който от това живее - лови за себе си и/или пазара, или поне прави филми на тая тема. Другите ... само бодат горките риби.
                    Разумен компромис е запазването по 5 екземпляра и пускане на другите.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #40
                      Re: От: Спининг риболов в Гърция

                      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                      За мене ПРо ловец/рибар е само този, който от това живее - лови за себе си и/или пазара, или поне прави филми на тая тема. Другите ... само бодат горките риби.
                      Разумен компромис е запазването по 5 екземпляра и пускане на другите.
                      О, аз пускам почти всичко. Много рядко взимам риба. Обичам да ловя обаче с хубави такъми. Не ми е 100 процента приоритет да хвана риба.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Спининг риболов в Гърция

                        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                        Докато мислите кордите и воблерите, вчера един приятел хванал това рибе с влакно от гъба за миене на чинии:
                        Кофти! Тъкмо се зарадвам на последната супер-дупер изгъзена придобивка и се намира някой да ми напомни, че рибетата много не се интересуват колко струва въдицата и макарката.
                        GPS системи https://www.easytracking.bg/
                        Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                        Коментар


                        • #42
                          От: Спининг риболов в Гърция

                          Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
                          Кофти! Тъкмо се зарадвам на последната супер-дупер изгъзена придобивка и се намира някой да ми напомни, че рибетата много не се интересуват колко струва въдицата и макарката.
                          Интересуват се и от други работи,че да не казвам колко години ходя за риба с една тениска.
                          Не съм ли с нея,няма риба!Абе, рибарски чалъми!
                          Извинявам се за спама,че развалям темата на колегата.
                          Все пак,всичко има значение!
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • #43
                            Re: Спининг риболов в Гърция

                            Поне за мен такъма има значение. Просто лично удоволствие. Хващането на рибоци е след това.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Спининг риболов в Гърция

                              Ама к"во прави тоя, бе? Пратил ми снимки само на по-големите, баси случая ...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Кефал-4.png
Прегледи:1
Размер:343.9 КБ
ID:5739707

                              А, изпивам си последното хапче против грип и заминавам при него!
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар


                              • #45
                                От: Спининг риболов в Гърция

                                Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                                Ама к"во прави тоя, бе? Пратил ми снимки само на по-големите, баси случая ...

                                [ATTACH=CONFIG]897320[/ATTACH]

                                А, изпивам си последното хапче против грип и заминавам при него!
                                И това,с влакно от гъбата за чинии?
                                Майстор е човека! Браво,и наслука!
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X