Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарявам кученца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подарявам кученца

    Здравейте!Подарявам пет малки кученца,родени на Коледа и отгледани навън с много грижи и любов в суровите условия на планински район в Ихтиманска Средна гора.Тази седмица ще бъдат ваксинирани и ще очакват новите си грижовни стопани.Условията са да не бъдат връзвани и да имат топла кучешка колиба за студените зими,както и любящ/и стопани,готови да приемат и да се грижат за красивите създания жадни за любов и игри.Прилагам снимки на майката ,която отглеждаме от изоставено бебе и е изключително интелигентно и здраво куче,както и на бащата,старонемска овчарка.За контакти и въпроси тел 0884111077 както и viber и WhatsApp

  • #2
    Успех ! Дано попаднат на хора !
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

    Коментар


    • #3
      Такъв "вълк" като мама аз имам само че е мъжки, Малките топчета вероятно няма да останат клепки клепнали с уши като гледам родителите, но пиши кои са мъжки, кои женски
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • hurbo
        hurbo коментира
        Редактиране на коментар
        Я пусни снимки да го видим в мъжки вариант,интересно ще ми е какво ще станат мъжкарите като пораснат.Иначе изобщо не мога да ги запомня кое какво е по пол,виждам го и в същия момент така ме завъртат,че ги забравям по окраска.Ако някой си хареса по снимка,ще питам жената,тя ги знае косъм по косъм

    • #4
      Много добре изглеждат и родителите и малките, и предполагам ще станат много добри пазачи, успех с намирането на отговорни стопани. И само да отбележа, няма такова нещо, като старонемска овчарка.

      Коментар


      • #5
        Мама е почти като чешки вълчак. Ако нещата вървят така добре, както са тръгнали, ушите може да се изправят и към 7-8 месец, та който си вземе кученце да не мисли, че почти веднага ще го види с щръкнали ушета. Такива има само при истинските вълчета.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • hurbo
          hurbo коментира
          Редактиране на коментар
          Майката ги изправи там някъде,на около година,сестра и обаче изправи само едното и дотам.Не знаех,че приличат на чешки вълчак, благодаря за това.Преди да роди изкопа яма под къщата си,изгони сестра си в друга колиба,пренесе около 20 пъти сено,с което бях заслал принципно вътре в самата колиба и направи ямата като хотел ,което направо ме изуми!

      • #6
        Ето го "Вълчо". В темата "При дядо Владо" има и други снимки.

        Съвсем в началото,,

        Малко след това


        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:DSC07427.JPG Прегледи:0 Размер:58.4 КБ ID:6914295
        И сега - леко дебеличък и малко мързелиФ
        Последно редактирано от дядо владо; 28-02-23, 14:39.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #7
          Вълчо живот си живее.Погледа му е на умно куче,ушите изправени.Да ти е жив и здрав,харесвам такива натурални кучета!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X