Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарявам Бретон

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подарявам Бретон

    Здравейте,

    ноември месец в гората на Плана планина намерихме (тя ни намери) изгубен женски Бретон- шпаньол. При нас смени млечните зъби с постоянни.
    Кучето е послушно и без да съм специалист, мисля има добри работни качества. В момента го гледам в с. Кокаляне.
    Бих искала да го дам на човек, който да го гледа по подходящия начин и да му върши работа.
    Телефонът ми е 0886 20 90 60 - Мария



    Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

  • #2
    До: Подарявам Бретон

    Аз го искам,ако ми го запазиш докато намеря време да дойда от Бургас....даже и ще почерпя

    Коментар


    • #3
      До: Подарявам Бретон

      Става, ти кога ще идваш?
      Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

      Коментар


      • #4
        До: Подарявам Бретон

        Първоначално публикуван от Maria R1100GS Преглед на мнение
        Става, ти кога ще идваш?
        Ами,до 5-6 дена,максимум, трябва да намеря време да доида
        Иначе ще пробвам събота или неделя

        Коментар


        • #5
          До: Подарявам Бретон

          трябва да се разберем 1 ден преди да дойдеш. Събота е откриването на сезона и може да ме няма събота срещу неделя
          Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

          Коментар


          • #6
            До: Подарявам Бретон

            а мога да ти я изпратя и утре по Giorgio
            Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

            Коментар


            • #7
              До: Подарявам Бретон

              Първоначално публикуван от Maria R1100GS Преглед на мнение
              а мога да ти я изпратя и утре по Giorgio
              Ако Джорджо няма нищо против,още по-добре

              Коментар


              • #8
                До: Подарявам Бретон

                Браво за постъпката Много от хората биха предпочели да изкарат някакви пари Мога да кажа едно голямо Евала

                Коментар


                • #9
                  До: Подарявам Бретон

                  Браво Мария !!!
                  :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

                  Коментар


                  • #10
                    До: Подарявам Бретон

                    Първоначално публикуван от genkogenev Преглед на мнение
                    Браво Мария !!!
                    "Много Браво наистина" - Нека Аз споделя и моята версия !
                    Снощи ми се обади колега, и каза че ми е открил кученцето което загубих ноември месец, но понеже регистрацията се забави , едва днес мога да пиша !
                    Кученцето е ловно, аз съм ловец, та ноември месец го изгубих над село Кокаляне при първата му разходка.
                    След 3-4 дни неуспешно търсене , се преборихме с плача на децата и взехме друго кученце от същата порода, а след още два месеца и още едно.... (но това е друга тема)
                    Та имам няколко въпроса: Как да си намеря аз кученцето след като то горкото си е "намерило" други стопани?
                    Правилно ли е да се взема куче (макър и намерено), без да се потърсят собственниците му ?
                    Факт е че обявата е пусната в 14ч. вчера, а до 18 вече знаех къде е "изгубеното" ми куче!
                    Ако беше пусната обява преди четири месеца , да браво, но сега да се казва браво на човек който явно е прикрил намирането на малкото кученце е някак си неморално...
                    И най важното темата се казва, "Подарявам ...."
                    Хора подарявайте само неща които не сте присвоили...
                    За съжаление вече имам 5 кучета в двора си и реших да не предявявам претенций към Аза - така се казва бретонката !
                    Но пък ме подразниха фактите около "изгубването"
                    И това как след като кученцето омръзне и вече не е "играчка" се "подарява"

                    И сега към nikito776 - Кученцето е породисто, от ловуващи родители.
                    Ако сте ловец само ще ви радва, ако ли не .....

                    Браво Мария - добър рейтинг гледам, само дето незнам рейтинга на темата ли е или на user -a !

                    Ако някой не е губил и търсил куче, може и Браво да се каже !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Подарявам Бретон

                      Дали не възможно кучето да се върне на собственика?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Подарявам Бретон

                        Добре де засегна и мен твоита версия не я знаехме защо ли се обождам лек и хубав ден

                        Коментар


                        • #13
                          До: Подарявам Бретон

                          Първоначално публикуван от 6310 Преглед на мнение
                          "Много Браво наистина" - Нека Аз споделя и моята версия !
                          ......

                          Ако някой не е губил и търсил куче, може и Браво да се каже !
                          Съчувствам ти! На 24 май миналата година моята бретонка, тогава на 5 месеца, изчезна над Чудните мостове. Изпуснах я от поглед за 10 минути! Паникьосахме се всички, детето реве, ние се щураме като луди по околните поляни, викаме, ама..няма кой да ни чуе. След напъване на мозъци стигнахме до извода, че е тръгнало с групата студенти. Завъртяха се тефони на хижарите, вдигнахме тревога където се сетихме. А в това време дъжд, едра градушка, студ, абе, не ти е работа! С пикапа стигнахме докъдето може, после час и половина под ледено ръмящото небе...намерихме я! А пикльовците ни гледат невинно сякаш всичко е нормално! Хич не им хрумнало, че чуждо куче не бива да върви с тях, а да се спре още на поляната и да се върне на стопаните. На въпроса ни как ще докажат, че не са искали да я откраднат, гузно отговориха "ами никак". Ако не беше ловецът в групата ни, никога нямаше да я намерим!
                          Не пожелавам на никого такива емоции!
                          Ако се случи да намерите куче, намерете и начин да обявите навсякъде това. Още повече, ако има чип - тогава всеки ветеринар ще каже къде да го върнете.
                          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                          Omnia vincit amor !

                          Коментар


                          • #14
                            До: Подарявам Бретон

                            Първоначално публикуван от m@rto Преглед на мнение
                            Добре де засегна и мен твоита версия не я знаехме защо ли се обождам лек и хубав ден
                            Съжалявам, никой не исках да засягам, но неможех и да го премълча ! Прекалено болно ми е, съжалявам !
                            Вече имам Бретонка, която купихме 2 месеца след като се изгуби Аза.
                            Та и с една лайка се здобих - абе имам 4 вече !
                            Нямам против nikito776 да я вземе.
                            Само дано да не е с този синджир, това е нежно деликатно куче , не тигър !

                            Коментар


                            • #15
                              До: Подарявам Бретон

                              Да си призная и аз "грешката" - пуснах линк към тази обява в един ловен форум - там се издирваха няколко бретона, можеше някой да си го познае. Съжалявам че се бъркам, но съм изгорил много гориво в търсене на "загубени" ловни кучета и на 2 пъти съм намирал наше куче вързано на синджир в разни дворове. Повярвайте, не е приятно!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X