Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изгубен(откраднат) дратхаар. Моля за съдействие!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изгубен(откраднат) дратхаар. Моля за съдействие!!!

    Вчера (04.01.2009г.) около 16ч. в ж.к. Люлин - 3 е изчезнало по време на разходка куче порода дратхаар, женско, кафяво на цвят, около 7 месечно.Кучето е на мой приятел.
    Някои факти ме карат да мисля, че много вероятно е същото, да е откраднато. Публикувам снимка на кучето и моя телефон за връзка -0885 396 744.
    Награда не предлагам засега, но обещавам да почерпя!!!
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Изгубен(откраднат) дратхаар. Моля за съдействие!!!

    Успех с издирването на кучето дано го намерите.
    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
    КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

    Коментар


    • #3
      До: Изгубен(откраднат) дратхаар. Моля за съдействие!!!

      Мерси колега, сериозно се стараем!

      Коментар


      • #4
        До: Изгубен(откраднат) дратхаар. Моля за съдействие!!!

        Жалко че има хора които смятат , че това е пътя да се сдобият с хубаво куче !!! Всичко се връща !!!
        Ако е откраднато и е без чип - шанса да си ги намерите е нищожен ( съжалявам за откровението , но това е реалността )
        Все пак нещо оптимистично - може да се е загубило и някое съседче с добро сърце да го е приютило !!! Сложете местна обява и .... надежда !!! Успех !!!

        Коментар


        • #5
          До: Изгубен(откраднат) дратхаар. Моля за съдействие!!!

          Къде я е водил та да се изгуби.Да не е по Филиповци некъде.Ако обиколите района към Трънската махала и там къде изселиха циганите на Милево ханче там се събират много кучета.Дано я намери.Ние с дедото загубихме и двете гончета ни вест ни кост.Набара ли го някой кой разбира край
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #6
            До: Изгубен(откраднат) дратхаар. Моля за съдействие!!!

            Още от едно време дратхаарите много се крадат и след това заминават надалече.

            Коментар


            • #7
              До: Изгубен(откраднат) дратхаар. Моля за съдействие!!!

              Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
              Къде я е водил та да се изгуби.Да не е по Филиповци некъде.Ако обиколите района към Трънската махала и там къде изселиха циганите на Милево ханче там се събират много кучета.Дано я намери.Ние с дедото загубихме и двете гончета ни вест ни кост.Набара ли го някой кой разбира край
              Във Филипините имам силен агентурен апарат, но не мисля че е там кучето. Ситуацията е такава - колегата разхожда 2-те си кучета - дратхаара и гончето(на същата възраст), кучетата го изпреварват с 2 завоя и когато след не-повече от 3-4мин. започва да ги търси, идва само гончето, а по принцип не се делят никога! Обиколихме целия микрорайон, но нищо! Продължаваме издирването.

              Коментар


              • #8
                До: Изгубен(откраднат) дратхаар. Моля за съдействие!!!

                Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                Жалко че има хора които смятат , че това е пътя да се сдобият с хубаво куче !!! Всичко се връща !!!
                Ако е откраднато и е без чип - шанса да си ги намерите е нищожен ( съжалявам за откровението , но това е реалността )
                Все пак нещо оптимистично - може да се е загубило и някое съседче с добро сърце да го е приютило !!! Сложете местна обява и .... надежда !!! Успех !!!
                Лошото е, че някои хора смятат, че това е пътя да изкарват пари!
                Не съм сигурен все пак че е откраднато, но ако е, то и чипа не е спасение - важи само за доказване на собственост. Ама както казваш може и да се намери!

                Коментар


                • #9
                  До: Изгубен(откраднат) дратхаар. Моля за съдействие!!!

                  Лепете много обяви. Моя (на Сестра ми) добермана се намери след 2 седмици, но бяхме облепили квартала, така, че месеци след това като го разхождам ме питаха "това ли е изгубеното куче?"
                  Ще се оглеждам и стискам палци.
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • #10
                    До: Изгубен(откраднат) дратхаар. Моля за съдействие!!!

                    Подновявам темата. Днес се обадили, че куче силно приличащо на това от снимката е забелязано край.........МОЛ Варна!
                    Абсолютно необяснимо, но моля колегите от Варна, като минават из този район около МОЛ-а, ако забележат подобно куче, да се обадят на телефона ми, ама не този който съм дал, защото М-Тел ме резнаха вчера, а на тел. 0893 442 225.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X