Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размножаване на кучета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Размножаване на кучета

    Честито рождество Христово

    Колеги, имам курцхаарка на година и половина и се разгони. На 18.12 забелязах, че кърви. Въпроса ми е колко дни продължава кървенето и след колко дни трябва да я пусна на мъжко куче??
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

  • #2
    От: Размножаване на кучета

    След девет дена от как прокърви я пускаш на мъжкаряСамо я пази да не я докопат помиярите че при мене се така се получава.Поздрави
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #3
      От: Размножаване на кучета

      Старият е прав. След деветия ден кучката вече има готова яйцеклетка за оплождане. От деветия до дванайстия ден всичко е в твои ръце. Заклещи ги няколко пъти като ги пускаш сутрин и вечер. Времето е студено, така че можеш да ги държиш по повече време. Когато ги пуснеш имай търпение, любовната игра може да продължи и по дълго. При по топло време не се ли заклещят след 15 – тата минута ги разделям. Не прекалявай, като ги затваряш заедно за дълъг период ( примерно за ден или два ) мъжкият може да загуби интерес. Затваряй я на място на което други кучета нямат достъп и имай в предвид, че като я надушат съседските кучета, правят чудеса за да влязат при нея. Аз например вадих кръстоска между хъски и немска овчарка, а сега ще имам от хъски и ротвайлер. Виждал ли си немска овчарка със бели гърди и сини очи. Аз видях. Сега ще видя и ротвайлер със сини очи и може би хъски с рижави вежди .

      Не съм специалист, но имам доста кучета. При мен нещата се получават при по горе написаните условия . всичко е от личен опит. НАдявам се да съм бил полезен.

      Коментар


      • #4
        От: Размножаване на кучета

        Благодаря Ви и весели празници!
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • #5
          От: Размножаване на кучета

          Не е лошо да не позволяваш на кучката да се изпикае, когато я разделиш от мъжкаря.
          Най-добре да я поддържиш неподвижно с вдигната задна част една цигара време.
          Ти тест за овулация направи ли и?
          Защото при всички кучки времето за заплождане е различно. При последното ми кучило заплодихме кучката на 19-тия ден и се родиха 12 живи и здрави калпазани.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X