Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за помощ - загубено Кане Корсо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Молба за помощ - загубено Кане Корсо

    Преписвам дословно молбата за помощ на мой приятел.
    Не разбирам нищо от кучета, но ако някой може да помогне - нека да звъни директно на дадените телефони.
    Действието се развива в София.




    Здравейте Приятели

    Вчера около обяд на улица "Ворино" (успоредна на бул."Гоце Делчев" след пазара Красно село посока България) такси е ударило куче на мой близък приятел ,а и самото куче е гледано от жена ми , и то(кучето) е избягало някъде и не може да го намерим(вероятно от стрес и болка)-днес обикаляхме до късни доби да го търсим -уви без успех...

    Не съм се сблъсквал друг път с подобно нещо и не знам има ли някакви установени подходи или тактики за действие ,затова моля за Вашата помощ и знания,
    като най много се надявам някои от Вас да го мерне някъде

    Кучето е порода Кане Корсо (от рода на Италианските мастифи)като е около 45 килограма-доста едро и високо куче и е тигрово(тъмен тигър) на цвят-с рязани уши и опашка,а на нослето има бяла капка


    ето снимка на Кан(така се казва кучето):








    Знам ,че изглежда малко страшен,но е страшно добро същество и ако го извикате ще доиде и няма да Ви нападне никога....

    Кучето е принципно уникално и е от рядка порода(вече не толкова ,но са малко тигровите)така,че лесно се забелязва...

    Предварително Благодаря на всички които ще помогнат...

    Телефона ми е 0887710086 (Филип)

    А на собственика телефона е 0886505050-Наско...


    Благодаря.



    Благодаря и аз от името на моя добър приятел - Филип

  • #2
    От: Молба за помощ - загубено Кане Корсо

    Посъветвай го да пусне обява в дог.бг - в раздела за кане корсо, както и да следи този раздел:
    http://forum.dog.bg/forum/55-%D0%B1%...4%D0%BE%D0%BC/
    В него също може да пусне обява.
    Добре е да обиколи ветеринарните кабинети в района и близките паркове, където разхождат кучета, както и да разлепи обяви на тези места...
    Ако линка противоречи на правилата - да се трие. Давам го с надежда да е от полза.

    Коментар


    • #3
      От: Молба за помощ - загубено Кане Корсо

      Освен всичко, написано от Magician, да звъни редовно в приютите в Сеславци и Богров. Обяви във Фейсбук. И наистина да залее квартала с обяви. Много, много стискам палци да се намери скоро!!!

      Коментар


      • #4
        От: Молба за помощ - загубено Кане Корсо

        Продължавайте да го търсите и викате в района.
        Най- вероятно се е смотАло в някое кюше или храсти, недалеч от инцидента.
        Като го отпусне шока ще започне да си търси стопаните.

        Така беше с моя немска овчарка преди време.
        След три дни я намерихме в една градинка на 100 метра от нас.
        Зима иде

        Коментар


        • #5
          От: Молба за помощ - загубено Кане Корсо

          Може да е мн близо, а ако ви търси може да се е изгубило. Аз утре щи си направя разходка по Южния парк,там може покрай други кучета да се е завартяло.
          Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
          ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

          Коментар


          • #6
            От: Молба за помощ - загубено Кане Корсо

            Благодаря за съветите - моя приятел следи темата. Искрено се надявам животинката да се върне при стопаните си.

            Коментар


            • #7
              От: Молба за помощ - загубено Кане Корсо

              Ако го мерна по Гоце Делчев ще пиша, засега нищо Много е гадно любимеца да го няма
              Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
              ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

              Коментар


              • #8
                От: Молба за помощ - загубено Кане Корсо

                НЕВЕРОЯТНО !!!

                Има развитие, и то положително

                ДОБРА НОВИНА
                -Намери се кучето.....има добри хора oще.....

                едно момче видяло обявата-сетило се ,че преди десет дена същото куче се е сбило с неговото в парка-и после го оставили до един еврофутбол...а собственика си го харесал за къщата....(баси баровеца)....и днеска собственика е отишъл -намерил къщата в Бистрица и си взел кучето....

                Оставям всички негативни страни и приключвам истроията с хубав край...
                след десетдневно търсене...unbelievable

                евалата на това момче дето се е обадило....да е жив и здрав

                Коментар


                • #9
                  От: Молба за помощ - загубено Кане Корсо

                  Еее, браво! Страхотна новина наистина! Много се радвам и им желая на хората и кучето да няма повече инциденти

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X