Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изгубен/Откраднат/барак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изгубен/Откраднат/барак

    На 27,11,2010г./събота/ около селата Летница и Прекръсте общ.Драгоман обл.Софийска е изгубено или откраднато кучето ми.Казвам откраднато,защото има вероятност кучето да е слязло на главния София-Калотина около гара Драгоил.Кучето е женски барак на 6г.
    Моля който има информация за кучето да се свърже с мен тел 0897525223 или ел.поща:jorko_dr@abv.bgНатиснете снимката за да я уголемите

Име:____[1].jpg
Прегледи:1
Размер:47.2 КБ
ID:5908584

  • #2
    От: Изгубен/Откраднат/барак

    Около Прекръсье теренът е много пресечен може да се е загубила кучката
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #3
      От: Изгубен/Откраднат/барак

      Да възможно е.Аз ловувам от другата страна на главния път от към с.Драгоил.Същия ден кучето вдигна дивеч и премина главния път в местността "Турмак" и последно го чух,че тръгна посока местността "Букова глава" това е близо до с. Прекръсте и от тогава никой не я е виждал.Кучето не е ловувало в този район и не го познава.Обиколих къде ли не и го няма.Възможно е на връщане да е стигнала до главния път и "Доброжелатели" да са го прибрали.

      Коментар


      • #4
        От: Изгубен/Откраднат/барак

        Намерих си кучето в гр.Годеч.Кучето е било хванато на пътя за Годеч между селата Летница и Прекръсте и след това е скрито в с.Равна Годечко.Карано е на границата-Калотина и предлагано на сърбин,но човека си е търсел неговото куче и не го е взел и аз случайно чрез него разбрах къде е кучето.Продължавам да търся човека който го е хванал.
        ТЕЗИ ХОРА НАРИЧАТ СЕБЕ СИ ЛОВЦИ

        Коментар


        • #5
          От: Изгубен/Откраднат/барак

          Хубаво, че се е намерило хайванчето Ама що за порода е това? Да не е потомка на Обама?
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #6
            От: Изгубен/Откраднат/барак

            По граничните райони много се крадат кучета, точно за такива сделки.
            ROCK ON

            Коментар


            • #7
              От: Изгубен/Откраднат/барак

              Колега не претендирам,че кучето е чистопородно но ми върши работа.Гледам го от малко и 6г.е при мен.

              Коментар


              • #8
                От: Изгубен/Откраднат/барак

                Първоначално публикуван от grimasa Преглед на мнение
                Колега не претендирам,че кучето е чистопородно но ми върши работа.Гледам го от малко и 6г.е при мен.
                Търси го този и му хвърли един кютек, ама як, че да помни как се взема чуждо куче. По нашия край се бяха завъртя ли едни с една Фронтера, хващат кучета за продан, а тези които не могат да хванат ги застрелват. Направих ме им един к*р капан и ги спипахме. Бой до припадък, четири нарязани гуми и един куршум в радиатора. Те не били, ама не се оплакаха на никой!
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X