Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грижи за дивеча

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Грижи за дивеча

    Това е от тази сутрин....






    Цветан Петров
    "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
    0888865583

    Коментар


    • #47
      До: Грижи за дивеча

      Това е добре колега, а освен прасетата грижите ли се и за другия дивеч?
      Последно редактирано от derhunter; 28-03-12, 21:02.

      Коментар


      • #48
        До: Грижи за дивеча

        След вчерашното прибиране на дърва,днес решихме да направим една разходка с подхранване.
        Прикачени файлове
        Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
        Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #49
          До: Грижи за дивеча

          Искам да те питам, това с варела какво е ? И каква функция изпалнява?
          Последно редактирано от derhunter; 28-03-12, 21:03.

          Коментар


          • #50
            До: Грижи за дивеча

            Тоя варел е пробит на много места,захванат е с верига и кол към земята и се пълни с царевица.Голям кеф им прави да го подмятат и да го търкалят
            Последно редактирано от derhunter; 28-03-12, 21:03.
            Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
            Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #51
              До: Грижи за дивеча

              Който няма варел,става и със стар бойлер от тези на дърва. Иначе обработката му е същата и дава резултат,изпитано.
              Последно редактирано от derhunter; 28-03-12, 21:04.
              kia sportage 2.0 128 h.p.

              Коментар


              • #52
                До: Грижи за дивеча

                Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
                Тоя варел е пробит на много места,захванат е с верига и кол към земята и се пълни с царевица.Голям кфв им прави да го подмятат и да го търкалят
                Това което правите е нещо прекрасно, а още по хубаво е това, че сме комшии и с общи комшийски усилия ще постигнем по добри резултати. Само съм малко скептично настроен за варела, защото когато го бутат с муцуни, нерезите има възможност да чупят върховете на зъбите, което води до влушаване на качеството на трофея. Надявам се, че ще ме разбиреш правилно.
                Последно редактирано от derhunter; 28-03-12, 21:05.
                Цветан Петров
                "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                0888865583

                Коментар


                • #53
                  До: Грижи за дивеча

                  Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                  Това което правите е нещо прекрасно, а още по хубаво е това, че сме комшии и с общи комшийски усилия ще постигнем по добри резултати. Само съм малко скептично настроен за варела, защото когато го бутат с муцуни, нерезите има възможност да чупят върховете на зъбите, което води до влушаване на качеството на трофея. Надявам се, че ще ме разбиреш правилно.
                  Това е прототип на колегите от Валевци.И снимките са от там.Не съм се замслял за трофея,но може би си прав.Факт е обаче,че варела върши работа.
                  Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                  Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #54
                    До: Грижи за дивеча

                    Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
                    Това е прототип на колегите от Валевци.И снимките са от там.Не съм се замслял за трофея,но може би си прав.Факт е обаче,че варела върши работа.
                    Може би пластмасов бидон, от здравите би бил добър вариянт. От снимките познах вр. Остреците над Априлци.
                    Цветан Петров
                    "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                    0888865583

                    Коментар


                    • #55
                      До: Грижи за дивеча

                      Понеже предните две съботи и недели бях ангажиран със състезанията в Дълбок дол не съм участвал в мероприятията в нашата дружинка и нямах фото материал, но от днеска имам...



                      както виждате пролетта вече е и при нас


                      има ли пролет има и нов живот.......... това ми е показалеца









                      хубаво е, че и тези животни започнаха да се увеличават

                      Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 25-04-10, 21:40.
                      Цветан Петров
                      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                      0888865583

                      Коментар


                      • #56
                        До: Грижи за дивеча

                        Да, дърпаме ушите на непослушните...
                        Последно редактирано от derhunter; 28-03-12, 21:07.
                        Цветан Петров
                        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                        0888865583

                        Коментар


                        • #57
                          До: Грижи за дивеча

                          Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                          Да, дърпаме ушите на непослушните...
                          Бате Цецо тая мечка да не се е пребила с АТВ? И в друга тема видях снимки с нея.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Грижи за дивеча

                            Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                            Бате Цецо тая мечка да не се е пребила с АТВ? И в друга тема видях снимки с нея.
                            Нормално е, да не мислиш, че за всяка тема........трябва нова мечка
                            Цветан Петров
                            "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                            0888865583

                            Коментар


                            • #59
                              До: Грижи за дивеча

                              Здравейте,

                              Аз съм трето поколение ловец . От миналата година съм правноправен член на ловната ни групичка в гр.Ракитово. Проблема с бракониерството е огромен . Когато бях по-малък дядо ми ме взимаше с него и на всяко излизане сме имали слука. Тази година - за целия ловен сезон единственото , което ударихме беше ПЪТЯ. Останах изключително разочарован , тъй като видях едно животно за 4 месеца . В същото време бракониерите най-нагло минаваха покрай нас с ехидни усмивки . Добре какво бъдеще има лова? Мой приятели вече не излизат на лов с текста - К`во да правя като няма животни? По-добре да се напия довечера в кръчмата.

                              Докато не се вземат строги мерки спрямо този вид лов - бракониерския не може да говорим за "Грижи за дивеча"

                              p.s. Миналата година с дядо ми взехме 1 тон царевица и захранихме животните , които бракониерите след това ги избиха !!!

                              Коментар


                              • #60
                                До: Грижи за дивеча

                                Цецо чак толкова ли не слушаше мецана, че и се наложи това строго мъмрене с червен картон.
                                Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X