Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Психично болни могат да си купуват пушки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Психично болни могат да си купуват пушки

    С новия Закон за контрол над взривните вещества, огнестрелните оръжия и боеприпасите режимът за придобиване, носене и ползване на огнестрелно оръжие е значително либерализиран, смятат запознати.http://novini.dir.bg/2009/01/16/news3860205.html

  • #2
    До: Психично болни могат да си купуват пушки

    Ти пък ако си мислиш, че половината от досега носещите не са такива....

    Коментар


    • #3
      До: Психично болни могат да си купуват пушки

      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
      Ти пък ако си мислиш, че половината от досега носещите не са такива....
      като имаш предвид че и аз имах , ма разрешителното ми пречи доста на незаконто, затова си върнах разрешителното така било по закон , подобре да не си правоспособен
      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

      Коментар


      • #4
        До: Психично болни могат да си купуват пушки

        Бе то като у казармата. Взимаше се куцо и сакато, па кое даде фира - даде, кое не - значи става. Цедка...Дано да не е за сметка на тия дето изобщо не ги интересува.

        Коментар


        • #5
          До: Психично болни могат да си купуват пушки

          Това наиснина ли те тормози? Тогава посочи законовите ограничения луд да стане депутат. Поне формално, депутатите управляват цялото общество. Луд с пушка може да утрепе най-много съседа и себе си.
          Какво правим нататък?
          Съседът има хубава бърза пушка, никога не е създавал никакви проблеми никъде в квартала. Нито когато е употребил. А аз живея несправедливо и зле заради депутатите. Които сигурно нямат пушки.
          Подскажи, какво да правя, как да живея?

          Коментар


          • #6
            До: Психично болни могат да си купуват пушки

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            А аз живея несправедливо и зле заради депутатите. Които сигурно нямат пушки.
            Подскажи, какво да правя, как да живея?
            да минем до парламента , ааааа,,,забравих ,вземи си джапаната
            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

            Коментар


            • #7
              До: Психично болни могат да си купуват пушки

              Аз пък незнам на " нормален" човек за какво му е пушка.

              Коментар


              • #8
                От: Психично болни могат да си купуват пушки

                А аз мисля че само нормални си вземат пушки а като опре яйцето ги изкарват ненормални . Това е най лесния начин за оправдание в съда.

                Коментар


                • #9
                  От: Психично болни могат да си купуват пушки

                  Първоначално публикуван от MIK Преглед на мнение
                  А аз мисля че само нормални си вземат пушки а като опре яйцето ги изкарват ненормални . Това е най лесния начин за оправдание в съда.
                  И аз мисля така и колкото повече платиш по луд ставаш!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Психично болни могат да си купуват пушки

                    За правото на придобиване и ползване на оръжие е ясно,ами при новите разпоредби и психично болни могат да се женят и създават деца което е по-страшно.Доказана е наследствеността при шизофрения например.Така например ако не искали да се водят на учет,не ги водели щото им се нарушавали правата.Друг е въпроса дали имат деликтозащитна способност,т.е. да отговарят за действията и постъпките си.
                    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Психично болни могат да си купуват пушки

                      Колега V12345s, в линка който си дал не мога да открия нищо по въпроса, пък ми стана любопитно.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Психично болни могат да си купуват пушки

                        Дали не е, защото е пуснат през януари миналата година.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Психично болни могат да си купуват пушки

                          Е, най-сетне една стъпка в правилната посока, днеска пушки, утре - калашници...
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Психично болни могат да си купуват пушки

                            Сега намерих само това по въпроса http://novini.dir.bg/search.php?text...2&language=ALL

                            Коментар


                            • #15
                              От: Психично болни могат да си купуват пушки

                              Какво Ви е толкова чудно ??? След като психично болни могат да стават депутати,защо да не могат да си купуват и пушки??

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X