Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Груповият лов - 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Груповият лов - 2009

    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
    Браво колега много добро начало. Надявам се че и аз ще кача някоя снимка аз ще открия сезона другата събота.
    Ще чакаме снимките ти!Наслука

    Коментар


    • #47
      До: Груповият лов - 2009

      Браво, колега haki. Хубави прасчовци сте гътнали. Дано слуката е с вас през целия сезон.
      Прикачени файлове
      Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
      0895445845

      Коментар


      • #48
        До: Груповият лов - 2009

        Първоначално публикуван от bob66 Преглед на мнение
        Браво, колега haki. Хубави прасчовци сте гътнали. Дано слуката е с вас през целия сезон.
        Наслука и на вас

        Коментар


        • #49
          До: Груповият лов - 2009

          И при нас нямаше нищо.Лошо започна ловния сезон,дано не е така и занапред.
          0887 526 564/ 0897 933 755 /

          Коментар


          • #50
            До: Груповият лов - 2009

            При нас има слука,но както писах в предния си пост,прасето го занесохме за изследване за чума,но вси пак има.130кг.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • #51
              До: Груповият лов - 2009

              Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
              Време е да се похвалим вече!Съботният ден беше неуспешен,но днеска си го наваксахме "двойно"
              Благородно ви завиждам.При нас 0 /кръгла нула/.

              Коментар


              • #52
                До: Груповият лов - 2009

                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                Браво колега много добро начало. Надявам се че и аз ще кача някоя снимка аз ще открия сезона другата събота.
                За да не ти е скучно , гледай!
                Утре ще качаи малко снимки от днешния лов, който накрая премина в тежко трофи с траялни елементи и много лебетки
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #53
                  До: Груповият лов - 2009

                  Момци споко нека малко да захладнееИ като ги запуцаме тия ми ти свинки всички ще пускаме снимки и ще разтягаме локуми .Ха наздраве на всички запалени ловциче и аз съм един от тях Наслука

                  Коментар


                  • #54
                    До: Груповият лов - 2009

                    Вчера беше "наздравито" днеска лижем рани.
                    Ако пиша, че не завиждам на всички със слука............ абе ще излъжа.От яд се пукам от към гърба ама на НЯМА, дано има другия път. Хайде тези дет са имали слука пак да имат, ама и ние без слука дано доиде и при нас.
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Груповият лов - 2009

                      По новините в 20ч. на БНТ казаха, че в Кърджалийсо колегите гонели "маймуна" и закачах банани по дърветата, дали това не е в резултат на глобалното затопляне? .....По въпроса за слуката, тя беше благосклонна към нас и двата дни само по една гонка.
                      Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 04-10-09, 22:16.
                      Цветан Петров
                      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                      0888865583

                      Коментар


                      • #56
                        До: Груповият лов - 2009

                        Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
                        Ми тя сюрията минала през теб,що казваш че нямате дивеч
                        Дивеча свършил и се взело решение да се отстрелват мангали.Запукал ги новобранец в една буклуджийска кофа а стария го смъмрил:"Момче,на хранилките е забранено...".
                        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                        Коментар


                        • #57
                          До: Груповият лов - 2009

                          Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                          За да не ти е скучно , гледай!
                          Утре ще качаи малко снимки от днешния лов, който накрая премина в тежко трофи с траялни елементи и много лебетки
                          Стояне съмнявам се дали тези снимки не са от "РОПОТАМО"НАСЛУКА!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Груповият лов - 2009

                            Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                            По новините в 20ч. на БНТ казаха, че в Кърджалийсо колегите гонели "маймуна" и закачах банани по дърветата, дали това не е в резултат на глобалното затопляне? .....По въпроса за слуката, тя беше благосклонна към нас и двата дни само по една гонка.
                            Малко и от затоплянето ено лятото един цирк изтърваха една маймуна до село Мост,и го търсят от тогава.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Груповият лов - 2009

                              Колеги, и аз имам снимки за качване ама след малко, че не са у мен. Иначе чухте ли за мечките в Севлиевско и пострадалия колега. Такава слука не пожелавам на никой.
                              Nissan Pathfinder 4.0L

                              Коментар


                              • #60
                                До: Груповият лов - 2009

                                Слука при нас няма. Следи много - прасета хич. Явно са станали къртици и са се окопали. Така е и при съседните дружинки.
                                За сметка на това пишман браконерите на Станата ( Нови пазар ) пак са се проявили. Отново са намерили убит елен в неделя. Така казаха по новините. Миналата година ако не се лъжа бяха 3 или повече наведнъж. Но докато не се затегне контрола така ще бъде.
                                Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X