Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква е тази птица?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Александър Белов
    отговори
    От: Каква е тази птица?

    Виж това, много напомня на имитираното от теб с букви. http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=3007&st=120 128 пост. Пак там търси улулица, подобен е звукът, но бухалът най-много ми прилича на твоята птица.

    П.П. Надявам се да не съм сгафил, че пускам този линк Нали е с познаватнелна цел...
    Последно редактирано от Александър Белов; 03-06-11, 22:36. Причина: допълнение

    Остави коментар:


  • Чичко Фър
    отговори
    От: Каква е тази птица?

    Точно така!!! Моя баща дълги години бе пастир на селските овце,лятно време ги изкарваше високо в планината на лятна сая,та от малаък съм се настрахувал на сташното наистина викане!!

    Остави коментар:


  • Пенчо
    отговори
    От: Каква е тази птица?

    улулица?

    Остави коментар:


  • _Константин_
    отговори
    От: Каква е тази птица?

    Сова.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imagesCAEXC08Y.jpg
Прегледи:1
Размер:15.2 КБ
ID:5282499

    Остави коментар:


  • VHS
    започна тема Каква е тази птица?

    Каква е тази птица?

    Предварително се извинявам, темата не е за лов, но прецених че тук ще получа най-добър отговор на въпроса ми.
    Моля да се премести/изтрие ако не е на мястото си.
    От известно време до вилата ми в Родопите нощем чувам една птица. Нощем, когато настане пълен мрак, винаги от една и съща посока на около 20 - 30 метра от вилата. Звукът е нещо подобно на "Хуууу, ху хууууу". Първо мислех, че е бухал или кукумявка, но като се разтъсих от интернет се оказа че техния звук е съвсем друг.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X