Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрическа ограда срещу диви свине

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Елекрическа ограда срещу диви свине

    Първоначално публикуван от maikallllll Преглед на мнение
    Това е мнение на човек виждал диво прасе единствено по дискавъри ако ще и 220 му пусни все му е тая на дивия глиган приятелю , гладен ли е ........ минава и заминава като влак ....... заповядай ще те заведа на място да се убедиш на какво е способно стадо диви прасета , и се радвай че не ти се налага да опазваш Ти реколтата си от тях и то с ток !!!!
    към автора на темата остави нашите спорове , но наистина си помисли и разпитай за вариянта с ,,карабитните,, оръдия , на 100% съм убеден че ще ги изгониш от нивата си но не знам дали няма да ти правят човеците проблем заради шума ...........
    Не, бе, драги, това е мнение на човек, който живее в държава, в която дивите прасета са повече от гълъбите . А дивеча изобщо живее наедно с хората и дори на му прави впечатление. И за да не съм голословен, ето ти няколко снимки на зайци, живеещи в кръговото НАСРЕД града - стотици зайци, и никой не ги закача. И като дойдеш във Франция и видиш с очите си морето от дивеч, едва тогава имаш право да ми кажеш, дали прасетата ги срещам по Дискъвъри, или в живота.

    П.С. Снимки на прасета нямам, защото излизат късно вечерта, а тогава е тъмно и немога да снимам, или ако снимам ще излезе бой на негри във тунел . Приятно гледане!
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от мишоци; 10-04-10, 01:33. Причина: правопис
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • #47
      До: Електрическа ограда срещу диви свине

      Това че си видял зайци насред кръговото не значи, че знаеш колко секунди им трае съвокупляването и по колко пъти на ден. Тоест не те прави автоматично специалист.
      Предлагам да спрем да си мерим п****те и да се съобразим с темата.

      Коментар


      • #48
        До: Елекрическа ограда срещу диви свине

        Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
        Не, бе, драги, това е мнение на човек, който живее в държава, в която дивите прасета са повече от гълъбите . А дивеча изобщо живее наедно с хората и дори на му прави впечатление. И за да не съм голословен, ето ти няколко снимки на зайци, живеещи в кръговото НАСРЕД града - стотици зайци, и никой не ги закача. И като дойдеш във Франция и видиш с очите си морето от дивеч, едва тогава имаш право да ми кажеш, дали прасетата ги срещам по Дискъвъри, или в живота.

        П.С. Снимки на прасета нямам, защото излизат късно вечерта, а тогава е тъмно и немога да снимам, или ако снимам ще излезе бой на негри във тунел . Приятно гледане!
        Ами да ,няма да се учудя ако заниманието на някой парижанин е да храни в парка диво прасе от ръка с царевичка , тва там си е европа ей , те и прасетат им са културни не са кат нашите "идиоти" , щом са толкова много... каква ли е статистиката на ПТП-а приченени от излизането им по пътищата ?????? Или те там пресичат на определените за целта места и то организирано , това наистина имаш ли наблюдение как става ? може това да е решението и на проблема с нивите тук в БГ

        Коментар


        • #49
          До: Електрическа ограда срещу диви свине

          Колеги,нещата с Франция са различни.Гледам ги и по кабелната,като има ранено прасе,един пич с нож и без оръжие,отива да го "довърши".От това прозира ,че тези диви прасета вече не са толкова диви и позволяват такова приближаване на човек...както го е написал и Мишоци.Той е прав ,но за друга държава с други животни.В България ранено прасе ако така бъде доближено,яхнато в опит да бъде доубито,жертвата ще е ловеца.Телчица със слаб ток е за говедо,защото е бавно и друг характер.Диво прасе не можеш да спреш със слаб ток нито на влизане,нито на излизане.Имам клипове какво прави малко глиганче 100-130 кг. с 15 кучета на гатер в Дюлино.Не мога да ги качвам в нета поради ужасяващите кадри.Във форума имаше дори хора,които са обяснявали как с въздушна пушка със скорост.....ала бала.Диво прасе се спира единствено с изстрел с бренеке и дремки от 10 до 13 /0,с карабина и то не каква да е ,и то не всеки път успешно.Колко сме одрали и в месото са си капсулирали беренекета и съчми от стари рани...
          Последно редактирано от adwokat; 13-04-10, 09:28.
          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

          Коментар


          • #50
            От: Електрическа ограда срещу диви свине

            Здравейте на всички,


            Видях във форума, че и Вие имате проблеми с диви прасета. Аз съм картофопроизводител и имах големи проблеми с диви прасета. Направо ядяха наред, видях стъпки от малки прасенца явно е майка с малки. В момента внасям препарат на гранули, който гони прасетата и има за момента добър ефект.

            (изтрито...)

            Поздрави

            От модератора: такива линкове са на специален режим. Ако искате да кажете нещо, казвате го тук.
            Последно редактирано от Ясен; 06-08-10, 21:40.

            Коментар


            • #51
              От: Електрическа ограда срещу диви свине

              Първоначално публикуван от niko_s Преглед на мнение
              Здравейте на всички,


              Видях във форума, че и Вие имате проблеми с диви прасета. Аз съм картофопроизводител и имах големи проблеми с диви прасета. Направо ядяха наред, видях стъпки от малки прасенца явно е майка с малки. В момента внасям препарат на гранули, който гони прасетата и има за момента добър ефект.

              (изтрито...)

              Поздрави

              От модератора: такива линкове са на специален режим. Ако искате да кажете нещо, казвате го тук.
              Аман от тая цензура!
              Кел файда че колегата се е опитал да помогне.....
              Нали уж пишем тук всички, за да сме си полезни един на друг, защо се трие полезна информация???

              Коментар


              • #52
                От: Електрическа ограда срещу диви свине

                Ако НАИСТИНА се опитва да помогне, ще го направи по нормалния начин. Този се опитва да направи нещо друго.

                Коментар


                • #53
                  От: Електрическа ограда срещу диви свине

                  Колега, сподели имаше ли ефект от оградата,че и аз имам същия проблем.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X