Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Котки-самоубийци, някой има ли обяснение?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Котки-самоубийци, някой има ли обяснение?

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Някой беше казал, че котките са връзката с паралелната ни вселена и са животни екстрасенси. Може би сега наистина има засилена невидима комуникация между вселените.
    Или просто са разбрали, че като си млад и девствен, нищо няма знначение.
    Ей тоя цитат напълно оправдава такова поведение. Някакси възвишено звучи. А не като някои други "разгонени били". Това е много травиално.
    А как ли изглежда в котешките очи перманентно разгонения хомо сапиенс.............?
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

    Коментар


    • #17
      До: Котки-самоубийци, някой има ли обяснение?

      забелязвам и друга тревожна тенденция с по-просто обяснение... Котките се пъхат при двигателя на колата да се топлят и понякога не успяват да избягат навреме... Жена ми беше разходила едно коте 15км до работа и още толкова обратно - извадихме го чак вечерта... Беше изкарало цял ден /лятото/ върху пластмасовия капак на мотора...

      Друго коте нямаше същия късмет - изпадна ми от колата на Цариградско и го схазих /видях го в огледалото че се търкаля и така разбрах/...
      Трето коте пък се беше пъхнало в Аудито на комшия... Още при паленето го захапал ремъка и беше счупил ролка и т.н... Ремонтът му излезе към 300лв...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        До: Котки-самоубийци, някой има ли обяснение?

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        забелязвам и друга тревожна тенденция с по-просто обяснение... Котките се пъхат при двигателя на колата да се топлят и понякога не успяват да избягат навреме... Жена ми беше разходила едно коте 15км до работа и още толкова обратно - извадихме го чак вечерта... Беше изкарало цял ден /лятото/ върху пластмасовия капак на мотора...

        Друго коте нямаше същия късмет - изпадна ми от колата на Цариградско и го схазих /видях го в огледалото че се търкаля и така разбрах/...
        Трето коте пък се беше пъхнало в Аудито на комшия... Още при паленето го захапал ремъка и беше счупил ролка и т.н... Ремонтът му излезе към 300лв...
        Гледам един приятел ранна пролет и зимно време, сутрин торпа по капака. Каза, че котките влизали на топло и там спяли. Та ги будел да си ходят
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #19
          До: Котки-самоубийци, някой има ли обяснение?

          "Продължителността на разгонването е около 7-9 дни и се изразява с ярки промени в поведението на котката - издаване на мъркащи звуци, търкаляне по гръб, търкане на главата в пода, снишаване на предната и повдигане на задната част на тялото. Наблюдава се повишена възбудимост и нервност, непокорство, мяукане и бягане навън при първа възможност. Тогава нищо не е в състояние да спре разгонената котка - нито човешките ласки, нито любима храна, нито строга заповед - инстинктът е по-силен."

          "Енциклопедия за котката"

          Коментар


          • #20
            До: Котки-самоубийци, някой има ли обяснение?

            Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
            Наблюдава се повишена възбудимост и нервност,
            "Енциклопедия за котката"
            повишена казваш а?
            Моите зверове нямат окротване,еле ако са затворени някъде по това време,като отворя изчезва яко дим,и остава всичко леш след нея.
            Преди я бях оставил в мазето,незнам къкво беше правила но беше изполомила всички празни буркани,в опита си да избяга през прозореца,
            Няма сила която да ги спре,така ,че най добре ги оставяйте да дивеят на открито.А и женските котки по прнцип са по предани и внимателни,имах 3мъжки котарака и тримата свършиха под колелата на някоя кола..може би се е дължало на това ,че ги бях охранил/8кг./и бяха бавно подвижни..

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X