Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    И все пак само комари ли гони....?
    Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

    Коментар


    • От: Репелент!

      Офиациално е за комари, но ако четеш отзивите, ще разбереш, че гони и кърлежи и др.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Репелент!

        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
        Аз от последния освен от размекнатите шишета, други оплаквания нямам, макар там сам да си правих комбинацията от съставките, за да получа ефект като оригинала. Сега съм с оригинала.
        Ето ти още едно оплакване от последния. Каквото беше останало го подарих на съфорумец да се пробва. Щеше да пише, ама май го оглозгаха комарите. За опаковката няма да коментирам.

        Коментар


        • От: Репелент!

          Чета, как е правен теста на продукта. Нещо като мен дето обикалях тръстиките да видя дали комарите ще хапят. В една кутия 40х40х40 см се пускат 300-400 гладни женски комара. Слагат на човек дебела вълнена ръкавица, а останалата част от ръката я мажат с репелент и той започва да я пъха за по 10 минути на всеки час вътре. Какви показатели изследват:

          1. Опит за ухапване през дебелата вълнена ръкавица
          2. Комарите летят в рамките на 3 см от третираната повърхност
          3. Кацат върху третираната повърхност повече от 2 секунди
          4. Забиват си хобота в третираната повърхност и смучат кръв

          Резултата:
          след 6 часа - 1 кацане по точка 3.
          след 7 часа - 2 кацания по точка 3
          след 8 часа - 3 кацания по точка 3 и две ухапвания по точка 4.

          На всяко пъхане на ръката има над 100 кацания на ръкавицата.
          На 6 час едва 13 комара преминават 3 см "бариера"

          Мисля, че повечето които са ползвали продукта, могат да кажат подобни факти.
          Последно редактирано от musovir; 08-08-19, 10:05.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Репелент!

            Поръчано по мейла 6х500. Ако няма, нека са 6х400
            Мерси
            Пътят е целта.

            Коментар


            • От: Репелент!

              Аз от първите две партиди бях много доволен.
              Сега преди да отида в Африка , съфорумци ме снабдиха с 2 килца ( за което безкрайно благодарен съм ) , върнах половин, което ползвам още на местна почва.
              Има някаква разлика , но тя е във времетраенето на ефекта .
              Преди да речем се мажех 2 пъти на ден , сега 4
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: Репелент!

                Имаш поръчка на посоченият e-mail. Не ми е спешно.
                тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Много важно е колко обилно и къде ще се омажеш. Това лято бях намазал голи ръце и крака и получих ухапване там където минава лентата на джапанката, защото като седях на масата и вечерях, комара вечеряше с мен, защото си бях извадил крака от джапанката. Миналата седмица получих и ухапване през тениската по шкембето до пъпа и сега си имам коричка от разчесана рана.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Получих мейл от Еконт че стоката пътува към мен,мерси
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Получих мейл от Еконт че стоката пътува към мен,мерси
                      И аз . Доста експресно изпълнение на поръчката.

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Давай и аз да пробвам, от първият модел бях много доволен. По спомен трябваше да се държи в хладилник?
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                          Давай и аз да пробвам, от първият модел бях много доволен. По спомен трябваше да се държи в хладилник?
                          Няма нужда от хладилник, а на нормална температура - на 20-25 градуса си е идеален, по-нагоре почва да се разрежда, стича се по ръцете и тялото и не покрива добре. Съответно му се губи ефекта значително.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Първоначално публикуван от neroni
                            Бях се записал за 2х500 мл, но на тая цена не ме устройва. Предишния път едно шише 500мл ми стигаше за макс 2 месеца.
                            Докато чаках да се направи този репелент открих друг, който срещу половин цена ползвам вече втори месец и нямам нито едно ухапване от комар( а още не съм изхарчил и половината).
                            Не знам на какво се дължи това драстично увеличение на цената, но мен не ме устройва и тая тема я забравям за вечни времена.
                            Какъв репелент ползвате сега?
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Първоначално публикуван от neroni
                              Бях се записал за 2х500 мл, но на тая цена не ме устройва. Предишния път едно шише 500мл ми стигаше за макс 2 месеца.
                              Докато чаках да се направи този репелент открих друг, който срещу половин цена ползвам вече втори месец и нямам нито едно ухапване от комар( а още не съм изхарчил и половината).
                              Не знам на какво се дължи това драстично увеличение на цената, но мен не ме устройва и тая тема я забравям за вечни времена.
                              Живеем в свободна страна, казват че Бог ни е дарил със свободна воля, така че имаш право на избор. А цената съм я увеличил драстично, за да стана милионер.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Дам, цената мен не ме шокира, перфектна е за качеството си! Този репелент го ползвам от няколко години и е уникален.
                                Моля за още 2х400мл с аромат.
                                Пътят е целта.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X