Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    килограм и половина

    Коментар


    • От: Репелент!

      Писах на мейла, ама да напиша тук, защото променям опаковката-1 килограм без аромат, ако може. Кубрат, Еконт или Спиди, Георги Донев, 0889 437 687.
      Георги Донев, 0889 437 687
      Nissan Patrol Y60

      Коментар


      • От: Репелент!

        Ако има възможност да го получа до 18.07.2017г. ще заръчам 2 литра (с или без аромат няма значение)
        Данаил Шиников до офис Спиди (имат само един) Берковица, тел 0882406031.
        Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

        Коментар


        • От: Репелент!

          Братко има ли шанс да получа репелента.Поръчал съм го и аз не помня вече кога
          0.5 л с аромат както се разбрахме по телефоня.
          Гадовете тук направо ме отнасят.

          Коментар


          • От: Репелент!

            Не съм чел цялата тема, но бих искал да поръчам 1 литър без аромат ако има свободни количества.За централния офис Еконт гр.Смолян.Получател Пламен Кирилов, 0886530876.Благодаря!
            Последно редактирано от gucko; 03-07-17, 16:11. Причина: Допълване
            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

            Коментар


            • От: Репелент!

              От: паста

              Мнение на musovir
              Не съм ли ти пратил? Дай данни къде и кой е получател, телефон и колко искаш, нещо се е объркало някъде.



              ОК , да поръчам за моя майстор , една кофа с попмичка и 6 килограма в пакети . Тони 0878615474...Благоевград ...ако може прати ми и един литър репелент . ........ Мина повече от месец от както писахме , но доставка няма.
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Репелент!

                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                Колко ти трябва?

                Утре ще правя репелента. Ще питам технолога дали е възможно да се врътне на ръка малко количество.
                Ако е възможно, да врътне и за мен едно шишенце 500мл. с УВ. След десетина дни ще мина през офиса да си го взема, както всяка година.

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Здравейте, писах Ви на repelent@abv.bg, преди около две седмици. Това достатъчно ли е за поръчка или да пиша и тук? Благодаря!

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Първоначално публикуван от grozew Преглед на мнение
                    Здравейте, писах Ви на repelent@abv.bg, преди около две седмици. Това достатъчно ли е за поръчка или да пиша и тук? Благодаря!
                    Достатъчно е.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Първоначално публикуван от danail_3 Преглед на мнение
                      Ако има възможност да го получа до 18.07.2017г. ще заръчам 2 литра (с или без аромат няма значение)
                      Данаил Шиников до офис Спиди (имат само един) Берковица, тел 0882406031.
                      Ще получиш.
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Заминаха много пратки днес. Ако някой не си е получил да ми пише на лично. Искрено се надявам да не съм объркал нещо при сглобяването на пратките. Вие ще си кажете ако има нещо.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Получен! Благодарности!

                          Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                            Заминаха много пратки днес. Ако някой не си е получил да ми пише на лично. Искрено се надявам да не съм объркал нещо при сглобяването на пратките. Вие ще си кажете ако има нещо.
                            Пратката е при мен. Благодаря!

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              И моята дойде сега чакаме комари стръвници за да пробваме ефекта .

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Здравей. Ако може 1 литър с аромат до централен офис на Еконт в Балчик. Георги Георгиев - 0895 637 027
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X