Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Засега няма промяна. Още съм с материал от миналата година.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • От: Репелент!

      И аз поръчах сега 2 литра, че нещо комарите гладни
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • От: Репелент!

        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
        Ако някой иска да пише на repelent@abv.bg - име, адрес, куриер, телефон и количество. Имам още малко.
        А крем-паста за ръце може ли да поръчам ?
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Репелент!

          Да, може и паста.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Репелент!

            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
            Да, може и паста.
            ОК , да поръчам за моя майстор , една кофа с попмичка и 6 килограма в пакети . Тони 0878615474...Благоевград
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Репелент!

              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
              Да, може и паста.
              Колега,
              признавам на съм изчел постовете повече от 3 страници назад.
              Ако не е проблем сподели набързо разфъсовка и цена,че тук във вилните зони ни изядоха.
              От аптеките репелентите и лепенките не помагат.
              Писха ,че в Русе пръскали,ма май само взеха едни....
              Grand Cherokee WJ
              Dodge Caliber
              E 430 4-matic-T(S210)
              GLK

              Коментар


              • От: Репелент!

                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                Тестван е вече и на Шабла и на Дуранкулак - не хапят. Как се мажеш?

                http://www.offroad-bulgaria.com/show...59#post2789659
                Здравейте, ако може да попитам?
                Къде на Дуранкулак е правен теста? Защото на северния плаж ме ядяха омазан с какво ли не, запалена спирала в краката ми, още една в ръката ми и те си отхапват от мен спокойно.
                В къмпинга нямах този проблем.

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Първоначално публикуван от Божо72 Преглед на мнение
                  Здравейте, ако може да попитам?
                  Къде на Дуранкулак е правен теста? Защото на северния плаж ме ядяха омазан с какво ли не, запалена спирала в краката ми, още една в ръката ми и те си отхапват от мен спокойно.
                  В къмпинга нямах този проблем.
                  Искаш да кажеш, че си се намазал с репелента и те изяждат на поразия ли? Репелента стои ли на много топло за да стане течлив? хубаво ли го нанасяш по ръцете и тялото? Никой не ми се е оплаквал да го ядат комарите.
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                    Искаш да кажеш, че си се намазал с репелента и те изяждат на поразия ли? Репелента стои ли на много топло за да стане течлив? хубаво ли го нанасяш по ръцете и тялото? Никой не ми се е оплаквал да го ядат комарите.
                    Явно не съм се изразил правилно. Вашият репелент не съм го пробвал, за това просто питам , ако е тестван на онези Комари, и оставаш цял след 21:00( там са по часовник ) ,то бих си купил и аз за този сезон.

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Първоначално публикуван от Божо72 Преглед на мнение
                      Явно не съм се изразил правилно. Вашият репелент не съм го пробвал, за това просто питам , ако е тестван на онези Комари, и оставаш цял след 21:00( там са по часовник ) ,то бих си купил и аз за този сезон.
                      Вземи малко и пробвай,после може и да споделиш резултата.
                      При мен по язовирите,действа идеално!
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Преди малко на гребния канал в Пловдив имаше тест на миналогодишния репелент и то доста успешно,гадовете обаче хапеха през тениската където не съм се мазал
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Преди малко на гребния канал в Пловдив имаше тест на миналогодишния репелент и то доста успешно,гадовете обаче хапеха през тениската където не съм се мазал
                          Аз скоро си взех репелент от колегата и съм много доволен. Аз се мажа целия преди да се облека и няма проблем. И да ако не си намазан тениската не ги спира .

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Колега нов съм тук. Как да поръчам и каква разфасовка ще ми е нужна за 3 седмици за 2 човека?
                            Под каква форма е - крем, лосион?

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Първоначално публикуван от Божо72 Преглед на мнение
                              Явно не съм се изразил правилно. Вашият репелент не съм го пробвал, за това просто питам , ако е тестван на онези Комари, и оставаш цял след 21:00( там са по часовник ) ,то бих си купил и аз за този сезон.
                              Как да ти кажа, отзивите за репелента от Дуранкулак и Дунав са добри. От Нигерия са добри, от Ладога също и от Мачу Пикчу също (не се шегувам). Ако репелента се е стоплил и е станал течлив или не си го намазал добре, ще те хапят и пред входа на блока
                              Взимаш, пробваш и ще останеш доволен най-вероятно. Пази и от кърлежи.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от garnet Преглед на мнение
                                Колега нов съм тук. Как да поръчам и каква разфасовка ще ми е нужна за 3 седмици за 2 човека?
                                Под каква форма е - крем, лосион?
                                Тоалетно мляко е носителя на репелента. Двама човека всеки ден ли ще се мажете през тези 3 седмици. Нямам на идея, половинка би трябвало да ви стигне. Но като се има предвид, че сравнително с другите продукти не е скъп, може да си вземете и кг.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X