Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    И аз искам едно шише от 1.5л.
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • От: Репелент!

      Айде и за мен 1 килце - От Варна съм

      Коментар


      • От: Репелент!

        Утре заминавам на риболов, купих си Аутан, дано да подейства

        Коментар


        • От: Репелент!

          Първоначално публикуван от SimeonSimov Преглед на мнение
          Утре заминавам на риболов, купих си Аутан, дано да подейства
          Успех, дано местната община да е пръскала против хвъркати, бълхи и кърлежи
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Репелент!

            Зравейте!
            Аз също бих искала да си закупя от вашия продукт.........незнам коклко точно ще ми е нужно като количаство, въпросът е че предстои да правим сватба на дъщеря ми на открито и нощем край море и басейн.....така че ще са нужни предпазни мерки особенно за булката и сестра и(или за двете ми слънца) Кожата и на трите ни е доста чувствителна и не ми се ще да приличаме на позастарели пуберитетки.
            Моля за отговор откъде мога да си закупя и как се ползва.....досега сме ползвали само такива продукти от аптеката.
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Репелент!

              Първи впечатления след покупката на препарата в края на юни:
              1. Действа на комари в Холандия, Германия, Дания, Италия, всички държави от бивша Югославия, Австрия
              2. Действа на българин (аз) и холандци -колегата ми и синовете му
              Лично към Мусовир: питаха ме дали могат да си купят.....
              00359893488603

              ....нямам си вече LR...

              Коментар


              • От: Репелент!

                Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
                Първи впечатления след покупката на препарата в края на юни:
                1. Действа на комари в Холандия, Германия, Дания, Италия, всички държави от бивша Югославия, Австрия
                2. Действа на българин (аз) и холандци -колегата ми и синовете му
                Лично към Мусовир: питаха ме дали могат да си купят.....
                Само веднъж се усъмних в действието на препарата , даже приложих снимки от личния тест. Факт е, че работи. Като ми дойде тия дни една малка доставка ще има за тази година, за тези за които не стигна. С оглед желаещите да придобият вълшебния елексир, догодина мисля да го пусна официално, цената може да мръдне съвсем леко с оглед опаковка и труд, но качеството ще е същото. Някой си е измисли закон, с който ако продължа да го правя дори за лична употреба може да ме съдят ... нещо такова четох... ама тия работи май не трябваше да ги пиша... Както и да е, ако тръгнат да ме съдят, най-малкото от 30-50 потребителя могат да докажа, че не продавам отрова.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • От: Репелент!

                  От 3 години го ползвам и съм много доволен .Колега дай телефон за поръчка .Пробваха го познати на почивка и искат и те да си вземат.Потвърдено родопски и бургаски комари бягат кат дявол от тамян.
                  mddmdd@abv.bg - maik

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Колега и за мен, ако може, едно литър/кило. Сливен, Еконт, офис, ул. "6-ти септември".
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • От: Репелент!
                      Ако може 1 литър . Стоян Боюков , гр. София, ф-а Еконт, офис Универсиада. Адрес: гр. София, кв.Гео Милев, бул.Шипченси проход 2. Благодаря предварително.
                      Много добре си работи тази течност.
                      Поздрави.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Вълшебната съставка пристигна, ако някой все още иска, моля пишете. За съжаление има промяна в цената. Вече е 18,70 лв за кг.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Е, супер! Увеличавам заявката на 2 литра, че приятели ми изядоха душата да питат...
                          Благодаря предварително! Поздрави!

                          гр. Тетевен
                          ул. "Вит" №16
                          Таня Кълева
                          0889 63 44 48
                          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            И аз искам 2л.
                            LZ1HKW
                            Реглаж на преден и заден мост
                            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Потвърждавам за 1 килограм с аромат.
                              Ще идваш ли на събора колега-ако идваш и репелента е готов,донеси го там моля те.
                              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                              0885 660 613

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                                Потвърждавам за 1 килограм с аромат.
                                Ще идваш ли на събора колега-ако идваш и репелента е готов,донеси го там моля те.
                                За мое голямо съжаление няма да мога да дойда на Приморско, пътувам за Турция на почивка.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X