Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Репелента е получен. Благодарности на Musovir!

    Тези дни ще го изпробвам в реални условия около една рекичка, че още ме сърби навсякъде от престоя ми около Нова Черна и минималното действие на един флакон аутан

    Коментар


    • От: Репелент!

      Ако може да пожелая и аз един кг. или литър както се води.

      еконт-софия-Хаджи Димитър
      до пискване с наложен платеж
      Васил Йончев
      0887719714

      Коментар


      • От: Репелент!

        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
        Здравейте колеги, понеже репелента не ми е основна дейност, а бях затрупан с доста работа и не съм изпратил на доста хора май. Хайде да ви помоля, драснете по едно лично на когото не съм изпратил за да свърша и тази работа тия дни.
        Колега имаш лично
        Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

        Коментар


        • От: Репелент!

          Аз пък със съжаление и огромна изненада искам да споделя , че в Русе явно има нов вид гадини След двугодишно ползване на репелената на Данчо ( даже на острова една седмица бяхме без проблеми ) , тази година нещо не работи ..... гадините са мутирали явно тяхната !@№$$%%%$$№@@$% . Първоначално си помислих , че е минал срока на годнос на старата пратка , ама вчера и сн овата пак същата работа Забелязва се , че по-малко хапят третираните индивиди, ама пак хапят гадюхите , ако има някаква опция за хардкор вариант на репелената Щото тея мръсници явно одят по румънските блата и там събират няква нова "сила" и направооо
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Репелент!

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Аз пък със съжаление и огромна изненада искам да споделя , че в Русе явно има нов вид гадини След двугодишно ползване на репелената на Данчо ( даже на острова една седмица бяхме без проблеми ) , тази година нещо не работи ..... гадините са мутирали явно тяхната !@№$$%%%$$№@@$% . Първоначално си помислих , че е минал срока на годнос на старата пратка , ама вчера и сн овата пак същата работа Забелязва се , че по-малко хапят третираните индивиди, ама пак хапят гадюхите , ако има някаква опция за хардкор вариант на репелената Щото тея мръсници явно одят по румънските блата и там събират няква нова "сила" и направооо
            Аз тази година не съм бъркал, това ми е от миналата година. По видинско гледам колегата neroni не го хапят комарите, тия по островите ще да са много изгладнели. А за срока на годност няма проблеми.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Репелент!

              Репелента го получих снощи. Още не сме го изпробвали и надявам се, че снощи комарите ме хапаха за последно.
              Благодарности на Musovir!
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Репелент!

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Аз пък със съжаление и огромна изненада искам да споделя , че в Русе явно има нов вид гадини След двугодишно ползване на репелената на Данчо ( даже на острова една седмица бяхме без проблеми ) , тази година нещо не работи ..... гадините са мутирали явно тяхната !@№$$%%%$$№@@$% . Първоначално си помислих , че е минал срока на годнос на старата пратка , ама вчера и сн овата пак същата работа Забелязва се , че по-малко хапят третираните индивиди, ама пак хапят гадюхите , ако има някаква опция за хардкор вариант на репелената Щото тея мръсници явно одят по румънските блата и там събират няква нова "сила" и направооо
                Тая година са озверели гадините! На едното село буквално за половин час ни надупчиха целокупно по семейно му.

                В София има ли го наличен, че и без друго от онова за миенето също трябва да си купя?
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Данчо, има ли още репелент, от тоя без аромат?

                  Поздрави!
                  Последно редактирано от Diters; 26-06-12, 19:05. Причина: грешка

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Нямам без аромат, всичко на всичко ми останаха 5-6 кг. МИсля тази година да не се набутвам със суровината, тя ще дойде чак след месец най-рано, а тогава ще трябва да си я бия в главата до пролетта . Но напролет ще има, виждам много хора ги ядат като мен комарите. Той Дядо Владо беше свидетел как ме гризнаха 2 броя и как се подух , че ходи да ми носи от репелент да се намажа
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                      Нямам без аромат, всичко на всичко ми останаха 5-6 кг. МИсля тази година да не се набутвам със суровината, тя ще дойде чак след месец най-рано, а тогава ще трябва да си я бия в главата до пролетта . Но напролет ще има, виждам много хора ги ядат като мен комарите. Той Дядо Владо беше свидетел как ме гризнаха 2 броя и как се подух , че ходи да ми носи от репелент да се намажа
                      пуснах ти заявка на лично за 2 кг. преди 2 дни, но не получих потвърждение ... дали не пътуват вече към мен?
                      Последно редактирано от yanush; 27-06-12, 05:58.

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                        Нямам без аромат, всичко на всичко ми останаха 5-6 кг. МИсля тази година да не се набутвам със суровината, тя ще дойде чак след месец най-рано, а тогава ще трябва да си я бия в главата до пролетта . Но напролет ще има, виждам много хора ги ядат като мен комарите. Той Дядо Владо беше свидетел как ме гризнаха 2 броя и как се подух , че ходи да ми носи от репелент да се намажа
                        Я да използвам случая да благодаря, че чак лично ми го донесе. Работи репелента да знаеш.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Репелент ще разпращам утре 28.06.12. Много съм зает тия дни.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Колега, изскрено благодаря за пратката и се извинявам за късното плащане, но бях в прованса когато ми се обадиха от еконт и не можах да го взема веднага.
                            Да попитам дали може да се разрежда с вода с цел да го напълня във флакон за пръскане или ще му се развали действието.
                            Може ли да го ползвам при малко дете на година и половина (въпреки че вече го мазах).
                            Днес го ползвахме за първи път всички и смея да кажа, че софийските комари бягат. Първо се наврях в малините където беше пълно с комари а после на вечеря забравихме прозореца отворен и съжалявам, че не се сетих да снимам тавана за да видите в каква обстановка вечеряхме.Тавана беше почернял от комари, но там си и останаха докрая на вечерта.
                            Благодаря още веднъж за пратката.

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Първоначално публикуван от vasko jonchev Преглед на мнение
                              Да попитам дали може да се разрежда с вода с цел да го напълня във флакон за пръскане или ще му се развали действието.
                              Практиката ми с мазането на репелента показва, че когато е по-гъст се нанася много по-добре и равномерно по кожата. При затопляне се втечнява и се стича, не се нанася равномерно и може да те поухапе някой и друг комар. Затова си мисля, че не е удачно разреждането с вода и пръскането по тялото - още повече се променя концентрацията на препарата.

                              Първоначално публикуван от vasko jonchev Преглед на мнение
                              Може ли да го ползвам при малко дете на година и половина (въпреки че вече го мазах).
                              Мойта малката щерка я мажа от 7 месечна. Вчече е на 6,5 годинки и нищо и няма Нито веднъж не се е зачервила или оплакала, дори и по ранички като я мажа.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Има ли още репелент? Трябва ми 1 кг/1 л.( не знам как го оразмерявате). Ако е останал ще се срещнем някъде да си го взема.
                                Женя Вълчанова 0888272565

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X