Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Със Сузуки на лов.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Със Сузуки на лов.

    Предлагам темата от любопитство(Колко колеги от подфорума са ловджии?)Стига сме писали за части,ремонти и аварии.....

    Нека започна......Това ме и първия лов с Витарката(още офроуд девствена)
    Прикачени файлове
    Mercedes G 230E

  • #2
    До: Със Сузуки на лов.

    Браво колега! Добра слука.Имам приятел ловец от Шумен. Преди 3-4г. бях там на лов за пъдпъдък имного ми хареса.Тази година се чухме, ама каза че било слабо заради сушата.Успех и дано джипката да ти е на късмет.

    Коментар


    • #3
      До: Със Сузуки на лов.

      Първоначално публикуван от Kavasaki-KX500 Преглед на мнение
      Предлагам темата от любопитство(Колко колеги от подфорума са ловджии?)Стига сме писали за части,ремонти и аварии.....
      Той форума е тематичен и в основни линии е технически с леси забежки в ляво и дясно. Тази тема обаче е за друг подфорум.

      Коментар


      • #4
        До: Със Сузуки на лов.

        Ако зимата я вкарваш в гората ще трябва малко да я подготвиш сега е лесно.1 гуми.2лебедка.3 малко повдигане и си ок.

        Коментар


        • #5
          До: Със Сузуки на лов.

          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
          Ако зимата я вкарваш в гората ще трябва малко да я подготвиш сега е лесно.1 гуми.2лебедка.3 малко повдигане и си ок.
          Гуми вече взех (Малатеста МТ 215/75/15),лебедка нямам,повдигнах я с 5 см!Дано е достатъчно.Лебедката по-късно
          Mercedes G 230E

          Коментар


          • #6
            До: Със Сузуки на лов.

            И прасета влизат във витарата,ама не е много препоръчително.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Със Сузуки на лов.

              Първоначално публикуван от belcho kulev Преглед на мнение
              И прасета влизат във витарата,ама не е много препоръчително.
              аз мисля че си е ОК да влизат.....

              Коментар


              • #8
                До: Със Сузуки на лов.

                Който не влизат по един начин ,влизат по друг!
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: Със Сузуки на лов.

                  Във Фронтера къса база влиза всичко и то по много и то без да прибирам задната седалка,върху която обикновено си возя багажа.После е шоу на автомивката.Мразят ме момчетата,защото от кичето с което е застлан пода няма излизане на кръвта...Не качвам единствено диво прасе,което е много тежко и не мога сам да го натоваря.Тогава ползвам въже за теглене.
                  Последно редактирано от Тихомир; 18-09-09, 22:06.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Със Сузуки на лов.

                    Първоначално публикуван от cvetan LJ73 Преглед на мнение
                    Браво колега! Добра слука.Имам приятел ловец от Шумен. Преди 3-4г. бях там на лов за пъдпъдък имного ми хареса.Тази година се чухме, ама каза че било слабо заради сушата.Успех и дано джипката да ти е на късмет.
                    Мерси!Аз ловувам във В. Преслав и е въпрос на слука,да падне пасаж,иначе местния е малко!Но не се оплаквам!Чакаме свинския!!!
                    Последно редактирано от Тихомир; 18-09-09, 08:37.
                    Mercedes G 230E

                    Коментар


                    • #11
                      До: Със Сузуки на лов.

                      Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                      Във Фронтера къса база влиза всичко и то по много и то без да прибирам задната седалка,върху която обикновено си возя багажа.После е шоу на автомивката.Мразят ме момчетата,защото от кичето с което е застлан пода няма излизане на кръвта...Не качвам единствено диво прасе,което е много тежко и не мога сам да го натоваря.Тогава ползвам въже за теглене.
                      Колега това което си пуснал е много лошо тук влизат много хора.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Със Сузуки на лов.

                        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                        Колега това което си пуснал е много лошо тук влизат много хора.
                        Ако може да поясниш защо считаш това за лошо ? И какъв е проблема с многото хора ?

                        Заради специалното разрешение за отстрел на този вид дивеч.Колега,животните са отстреляни от чужденци плащащи за ловен туризъм огромни за моите разбирания суми.Надявам се с тази снимка да не се подтикват млади ловджии да палуват безразборно стреляйки по всичко и навсякъде.Наслука.
                        Последно редактирано от adwokat; 18-09-09, 21:03.
                        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Със Сузуки на лов.

                          Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                          Ако може да поясниш защо считаш това за лошо ? И какъв е проблема с многото хора ?

                          Заради специалното разрешение за отстрел на този вид дивеч.Колега,животните са отстреляни от чужденци плащащи за ловен туризъм огромни за моите разбирания суми.Надявам се с тази снимка да не се подтикват млади ловджии да палуват безразборно стреляйки по всичко и навсякъде.Наслука.
                          Ами, лошо е. Ако снимките са правени през зимата и животните са женски, нали знаеш какво имат в коремите?
                          Y260

                          Коментар


                          • #14
                            До: Със Сузуки на лов.

                            Колега adwokat със сигурност сте наясно с правната страна на въпроса, но помислете и за моралната му страна.
                            По-добре премахнете снимките!
                            99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                            It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Със Сузуки на лов.

                              Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                              Ако може да поясниш защо считаш това за лошо ? И какъв е проблема с многото хора ?

                              Заради специалното разрешение за отстрел на този вид дивеч.Колега,животните са отстреляни от чужденци плащащи за ловен туризъм огромни за моите разбирания суми.Надявам се с тази снимка да не се подтикват млади ловджии да палуват безразборно стреляйки по всичко и навсякъде.Наслука.
                              Ще замълча колегите ти го обясниха .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X