Обява

Свий
Няма добавени обяви.

FilStar MEDITTERANO SW MATCH

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • FilStar MEDITTERANO SW MATCH

    Да питам и тук :

    Искам да изненадам един приятел за рождения му ден, като той дори и не подозира, че обича, чак толкова да лови риба . Говорил съм си с него - иска нещо да става за плувка и за море (бомбарди/чепарета - ама и той не е наясно). Стигнах до извода, че му трябва FilStar MEDITTERANO SW MATCH 4.20 като за начало. Някой има ли такава пръчка, става ли за зарибявка?

    Благодаря!



  • #2
    Първоначално публикуван от MM1980 Преглед на мнение
    Да питам и тук :

    Искам да изненадам един приятел за рождения му ден, като той дори и не подозира, че обича, чак толкова да лови риба . Говорил съм си с него - иска нещо да става за плувка и за море (бомбарди/чепарета - ама и той не е наясно). Стигнах до извода, че му трябва FilStar MEDITTERANO SW MATCH 4.20 като за начало. Някой има ли такава пръчка, става ли за зарибявка?

    Благодаря!

    Това е телескоп, не е мач...т.е става за много начинаещ...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #3
      А, твойто мнение чаках адаш. Точно за начинаещ. Супер, мерси!

      п.п. Телемач, ако трябва да сме честни . Или аз нещо пропускам? Точно за телескоп искам да му го взема, това с което лови в момента, е дърт ДАМ, фибростъкло, 20 - 80 акция.
      Последно редактирано от MM1980; 28-08-22, 00:40.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от MM1980 Преглед на мнение
        А, твойто мнение чаках адаш. Точно за начинаещ. Супер, мерси!

        п.п. Телемач, ако трябва да сме честни . Или аз нещо пропускам? Точно за телескоп искам да му го взема, това с което лови в момента, е дърт ДАМ, плексигласов.
        Да , адаш, така се почва. После като те хване болеста,става друго. Аз лично бих му взел истински мач.... Ето едно съвсем произволно предложение (нямам такъв), но според мен е далеч по-добре...
        https://nasluka-shop.com/mach-vaditsa-filstar-extreme-match-4-20m

        Ааа, и да му обясниш какво е акция...да не го почупи на първото хвърляне с...пружина Че на телескопа е до 80гр. . Еба тоя ваглер 80 гр...аз такъв не съм виждал...
        Последно редактирано от бат'Марто; 28-08-22, 00:45.
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • MM1980
          MM1980 коментира
          Редактиране на коментар
          " Рано или късно всеки рибар стига до спининга."
          Алберт Айнщайн

          Обаче му трябва малко време

          На Кътина ли си утре? Да мина да си поговориме?

        • бат'Марто
          бат'Марто коментира
          Редактиране на коментар
          Временно съм без кола, т.е. в оперативна пауза...Но ако искаш да го зарибиш, обясни му, че истината не е в ,,универсалните пръчки" . Реално на нормален мач, може да лови от уклей до шарани/сомчета.Но да го ползва като мач... т.е само плувки/ваглери. Бе ще направим риболов скоро, от теб зависи

        • MM1980
          MM1980 коментира
          Редактиране на коментар
          Изненада е, за рожден ден . Той не знае какво точно иска, аз измислих какво му трябва. Иска да лови на плувка, иска да лови по морето. Иска да е компактна. За това тая пръчка.
          Евтина, пък после ако иска да си купува каквото си иска. Това ми е идеята.

      • #5
        Охххх темата е дълга и широка. Телемач не му трябва, това е нито риба, нито рак. Къде най–често ходи? За река трябва едно боло или 5, 6м директен, речен фидер минимум 3.6м с акция 120–150 гр.
        Абе що не вземеш да звъннеш телефона е в подписа.
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • MM1980
          MM1980 коментира
          Редактиране на коментар
          Не виждам подписите, трябваше нещо да си пусна... Давайте да разискваме тук тая тема, че форума умря .

          Аз си накупих спининг пръчки, имам един гад ганчо 1.5-8, и един корморан 8-42. За адет си взех и едно боло трабуко 5 метра.

          Та, къде ходи - никъде не ходи, опитвам се да го зарибя . Аз ако го изюра, язовири, затворени водоеми. Това което съм говорил с него, иска нещо за плувка и на море нещо. За това си мисля тая пръчка - няма да се търсят върховни постижения, е така, колко за адет.

          За тия пари, за начало си мисля, че е супер. Ясно е, че няма универсална въдица.

      • #6
        Вземи му нормален мач, става за всичко описано. Единствено дължината (транспортната) е по-голяма, но ако няма да я вози в самолет, не е кой знае каква болка.
        Последно редактирано от бат'Марто; 28-08-22, 13:15.
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • #7
          Мач минимум 4.5м и боло 5м за 6м му е рано, директен 6м. За морето съм пълен лаик.
          Я по–добре кажи къде ходи човека и какво лови.
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • #8
            Абе никъде не ходи, аз го зарибявам . Това което съм говорил с него е, че иска на плувка и по брега на море. За това си мисля тоя телемач. Трябва да става за солена вода, щото на друг приятел, като взе да ми показва телескопа си, водачите му ми се разпаднаха в ръцете. Ако му хареса, има достатъчно пари да си купи нещо по - грамотно след това.

            Май ми се изясниха нещата, това ще е, ако я хареса, хареса, ако не, да си я завира къде слънце не огрява .

            Коментар


            • #9
              Айде примерно да кажа - да идем на Беглик или на Сопот, да опънем палатките и да метнем нещо да се занимаваме докато стане скарата. Такава е ситуацията .

              Коментар


              • #10
                На плувка/ваглер. Не ги разбирам фидерите, на косъм съм да си купя от декатлон дънни пръчки, колко да има с нещо да се занимаваме.

                Коментар


                • бат'Марто
                  бат'Марто коментира
                  Редактиране на коментар
                  Утре , ако успея да съживя един мъртвец ( Туран 2012 ) , ще ти звънна за един спинингов риболов...Че сезона почнА...

                • MM1980
                  MM1980 коментира
                  Редактиране на коментар
                  На работа съъъъъм. И в офиса трябва да ида... Следващия уикенд?

                • бат'Марто
                  бат'Марто коментира
                  Редактиране на коментар
                  Може би...

              • #11
                Я да си сложа снимка, да се разпознаваме .

                Адаш, много ще се радвам да вземем да се засечем, имам нужда от уроци

                Коментар


                • бат'Марто
                  бат'Марто коментира
                  Редактиране на коментар
                  Аз не съм чак такъв мастер...Но също ще се радвам да направим някой и друг излет ! Наздраве , Адаш !

                • MM1980
                  MM1980 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Абе такъв шаран, дето беше хванал, не съм ловил. Наздраве!

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X