Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клетка за превоз на кучета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Клетка за превоз на кучета

    Искам да си направя клетка за превоз на двете ловни кучета, клетката да се монтира отзад на джипа, уазката.
    Интересува ме размера на клетката за две кучета.
    Притеснява ме ауспуха отзад няма ли да дразни кучетата.
    Някой ако има клетка нека сподели размери и мнение.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    Никой ли няма и куче и джип?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • #3
      Имаме бе , но нашия го играе навигатор Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-e209be95a53e5d7c233bff7f5d53e123-V.jpg
Прегледи:404
Размер:175.0 КБ
ID:6815686
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • #4
        Е мойте са истински кучета.
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • #5
          Аз също мисля да направя клетка за витарата. Две Кане Корсо-та преди ги возех в багажника, ама тази все още не мирише на кучета и мисля да си остане така.
          Трябва да се сваля лесно и бързо и да няма за какво да се заядат заптиетата. Да е стабилна, двете кучета са над 80кг общо.

          Коментар


          • Никола
            Никола коментира
            Редактиране на коментар
            Без да ти давам акъл, как да изглежда и да се закрепва клетката. Само да вметна, че КАТ вече имат опция за трети номер изнесен на външни багажници, светлините също трябва да изнесени така силно намаляват мераците за писане на заптиетата. : )

        • #6
          Интересуват ме най вече размерите и някоя и друга идея няма да е излишна.
          За номер и светлини не мисля, джипа се ползва основно за лов, почти не вижда асфалт.
          Уазката има метални буфери от зад и мисля на тях да я връзвам.
          ​​​​​
          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X