Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ботуши за лов - от къде ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ботуши за лов - от къде ?

    Някой знае ли от къде могат да се купят хубави и здрави ботуши за лов? Благодаря предварително

  • #2
    До: Ботуши

    Първоначално публикуван от hells bells Преглед на мнение
    Някой знае ли от къде могат да се купят хубави и здрави ботуши за лов? Благодаря предварително
    В ловен магазин пробва ли?

    Коментар


    • #3
      До: Ботуши

      Хубавите и здрави ботуши са на цени над 200лв. Има модели на други фирми за около 40-50лв, които са хубави, но не са здрави. На битака има за 10-15лв, които са здрави, но пък не са хубави.
      Моя съвет е да си кубиш едни хубави обувки за лов с мембрана и да си хвърлиш в багажника едни евтини ботуши за зор-заман. Аз лично не съм привърженик на комбинациита лов-гумени ботуши, цървули, кецове и т.н, но все пак всичко трябва да бъде съобразено с бюджета и естествено вида лов (напр."патешки").
      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

      Коментар


      • #4
        До: Ботуши за лов - от къде ?

        От България - ботуши Тигър сръбски към 45 лв...

        от вън кабела - ботуши с неопрен към 120 долара...
        MMC Pajero, 2.5, 4D56

        Коментар


        • #5
          От: Ботуши за лов - от къде ?

          зависи от къде си ако си от София мога да ти кажа от къде да си купиш ботуши Тигър Сръбски много одобни и с неопренов чорап за 53 лв а в магазина са между 70 80 лв

          Коментар


          • #6
            От: Ботуши за лов - от къде ?

            EBAY.CO.UK. Ako харесаш нещо и няма кой да ти го поръча и донесе пиши ми на лични.

            Коментар


            • #7
              От: Ботуши за лов - от къде ?

              Изцяло подкрепям идеята за покупка на ловни обувки с мембрана, бих добавил и с висок борд и вибрамова подметка. Ботушите, за които става дума вероятно ще бъдат гумени. От там ще дайде и проблема с евентуалното им пробиване по тръни и бодили. В топло време ще спарват, а в студено време ще е ... студено. Както е отбелязал колегата paunoff, качествени гумени ботуши струват над 200 лв. На изложението видях и ботуши Берета за 500 лв. Но изброените проблеми важат и за тях. В ценовия диапазон около 200 лв. има множество качествени обувки, които ще държат краката топли и сухи, няма да тежат и няма да се повредят по пресечен терен.

              Коментар


              • #8
                От: Ботуши за лов - от къде ?

                Иначе, разглеждайки сайтовете видях това - http://shop.oragie.com/product_info....e26d833c365ea1. Струва ми се сносно за парите си.

                Коментар


                • #9
                  От: Ботуши за лов - от къде ?

                  Забравил си да напишеш от къде си! Аз си купих от магазина на Булармс в София, на Красно село, марка тигър и съм много доволен.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ботуши за лов - от къде ?

                    Първоначално публикуван от krumal Преглед на мнение
                    Забравил си да напишеш от къде си! Аз си купих от магазина на Булармс в София, на Красно село, марка тигър и съм много доволен.
                    Какъв му е адреса, ако може?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ботуши за лов - от къде ?

                      Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
                      Иначе, разглеждайки сайтовете видях това - http://shop.oragie.com/product_info....e26d833c365ea1. Струва ми се сносно за парите си.
                      Сакън! Милтек-Не! Купих си от тях брезентов панталон за 90лв. Трябва да призная много удобна кройка и ергономични джобове, но след 1 лов /в сухо време/, краката ми бяха целоте в прах. До колана !!!! К'ва беше тая материя на немската армия, незнам. Ментаци пълни. Както и много неща в Камуфлаж.бг

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Какъв му е адреса, ако може?
                      Адрес незнам, но се намира в локалното на Цар БорисIII / между 6-то РПУ и Красно село/ от страната на пазара. Скъпчии, но парите си ги оставяш с кеф. Дано да уцелиш Емчо /нает/, щото ако си при началника, можеш да си тръгнеш и с обувки с висок ток. Много е убедителен.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ботуши за лов - от къде ?

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение

                        Адрес незнам, но се намира в локалното на Цар БорисIII / между 6-то РПУ и Красно село/ от страната на пазара. Скъпчии, но парите си ги оставяш с кеф. Дано да уцелиш Емчо /нает/, щото ако си при началника, можеш да си тръгнеш и с обувки с висок ток. Много е убедителен.
                        Благодаря.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ботуши за лов - от къде ?

                          [QUOTE=c_gul;1467564]Сакън! Милтек-Не! Купих си от тях брезентов панталон за 90лв. Трябва да призная много удобна кройка и ергономични джобове, но след 1 лов /в сухо време/, краката ми бяха целоте в прах. До колана !!!! К'ва беше тая материя на немската армия, незнам. Ментаци пълни. Както и много неща в Камуфлаж.бг
                          ----------------------------------------------------------------------------------------------------
                          Личният опит си е личен опит. На него трябва да се вярва. И за мен има поука - да не показвам повече неща, които не съм изпробвал...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ботуши за лов - от къде ?

                            Попов, скоро гледах във вашият магазин в Габрово при Марияна китайски от истинска гума и на добра цена.
                            Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ботуши за лов - от къде ?

                              Ако някой се интересува конкретно от стоки, които се продават в магазин "Мариана", не е проблем да проверя веднага. Няма да ми откажат да направя и снимки.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X