Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камъните падат, падат от небето...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Камъните падат, падат от небето...

    "Гръцки и турски изтребител Ф-16 са се сблъскали във въздуха над гръцкия остров Карпатос в Егейско море, предаде Ройтерс, като се позовава на гръцкото мнистерство на отбраната.

    По-рано световните агенции съобщиха за удар между два италиански изтребителя, също Ф-16. Инцидентът станал при международно учение "Спринг флаг 06", с участието на страни от НАТО и ЕС. Жертви няма.

    Самолетите се сблъскали късно вечерта в понеделник във въздуха над остров Сардиния. Пилотите са катапултирали, спасени са и са в добро здраве, съобщи източник от италианската армия."

    Абе, тези пилоти са бетер пернишки голфаджии. Небето им е тясно...

  • #2
    Спокойно, това са нашите гръцки приятели на Софианитка. Те както вече знаем откачат двигателите в полет когато се запалят
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      МИ, КАТО КАРАТ

      НА ДЪЛГИ !?!
      Да живей куманизъма!

      Коментар


      • #4
        Re: МИ, КАТО КАРАТ

        Първоначално публикуван от balkanjiata
        НА ДЪЛГИ !?!
        Абе на дълги на къси, все тая... Твърдо ме убеждаваше че въпросния "ас" и "летец изпитател" от грътските ВВС откачил двигателя след като се бил запалил и по този начин се приземил и се спасил
        Чакай че още не мога да спра да се хиля като се сетя за това, а беше доста отдавна
        Мани, ми тя му повярвала и ми го разправя съвсем сериозно
        Може да я питаш де, чудя се как до сега не е отговорила нещо изпепеляващо на предишния ми пост, сигурно скоро не е влизала в форума
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          А,с това твое изказване,тя влезе ли ,ти ще излезнеш.
          B+

          Коментар


          • #6
            Темата май си е за форума с хумора и забавата
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Бе брат ми, къв горящ двигател, тва е нищо за един гръцки ас и изпитател на нощни гърнета ... Ти виж че тия наистина вярват че са древни елини. А па като позяпаш статуите в музея и после улиците на Атина няма да кажеш че е баш така, ама ...
              Макар че донякъде го разбирам идиотчето, те такива мацки като нашта не са и сънували, от мерак другия път може да успее примерно да сгъне крилата за да прелети в някоя по-тясна улица.

              Коментар


              • #8
                ...........или да паркира във входа
                B+

                Коментар


                • #9
                  ДА!))))))))))))))))

                  Коментар


                  • #10
                    Важното е че кака ти Софианитка го слуша с зяпнала уста и се вчепетлява силно... то и аз се вчепетлих де
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      Е, впечатляващо е, сеа кво да си кривим душата ...)
                      Ма тя се е впечатлила щот не е истинска кака. Да вземем да и направим курс за каки ли ...

                      Коментар


                      • #12
                        Мани, как зафлуидихме темата...пък и тя ми е обещала една....хм бира от сто години ама си трае...
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          Ква бира бе, тя сеа сигурно ни търси да ни рита у кухите мозъци ... Трява да измислим нещо.

                          Коментар


                          • #14
                            Абе обещала ми е, ако не вярваш питй...тъкмо ще и напомниш ква е несериозна...
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              Ми те византииските асове май да забравили да си настроят огледалата за обратно виждане
                              нали си спомняте в една от пародиите как на самолетоносача си печаха наденички на суплото и др..............
                              LZ1RED

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X