Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брата на техничарския трофей

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Брата на техничарския трофей

    Искам да ви кажа ,че преди войната в Пловдив направих репетиция с брата на "Техничарския" трофей.Не може да си представите колко сполучлива беше.Ето доказателство за това.


    Същото направих и със сестра му ,братовчед му,посегнах и на далечните роднини в гората.Такъв съм,затова съм в този отбор..
    Густо майна , пътят свърши !!!

  • #2
    Това ИЖ ли е.

    Коментар


    • #3
      Не-"Меркел"
      Густо майна , пътят свърши !!!

      Коментар


      • #4
        Три дни не спах, бях сигурен че е щуцер, ти приятелю май не жалиш парички щом си на тая вълна - штуцер Меркел!

        Че това са няколко УАЗ-а !!

        С тоя дзвер се разчита на надежносттта на двата отделни спускателни механизма - срещу африкански биволи в атака!!!

        Нашите прасета май са малки за него, дай калибър и инфо за реална употреба!

        Не бях виждал штуцер /вероятно с патрон Холанд и Холанд / да бие българско прасе!

        Че то направо е ударило шестицата от тотото!?!

        Коментар


        • #5
          Вальо много ми се искаше да е това което си мислиш,но за жалост това е гладкоцевно.Старо,но добре потдържано и вършещо работа.
          Густо майна , пътят свърши !!!

          Коментар


          • #6
            Най се притеснявам,когато ми дойдат гости с пушки и дрехи за към 7-8 000 лв. ,бе направо не ми се ходи на лов.Аз ударих първият си глиган,който беше около 200 кг. и 21 см. бивни и доста други рогати с успоредка СИМСОН 16 кал. пирон ключ с нормален патрон.Поражението беше трагично..за глигана разбира се.Калканът беше пробит и лопатката на хълбока,та за какъв Холанд да говорим,а пък в гората не ти трябва нарезно.

            Коментар


            • #7
              АФЕРИМ,

              Машалла, бе пичове!
              Да живей куманизъма!

              Коментар


              • #8
                На всичкото отгоре, тоя "добре подържан"Меркел на е100 е с счупен приклад, малко залепен, малко увит с тиксо и с един болт стегнат..., чудо на оръжейното изкуство...! Но ги трепе...., яко!!!!

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от inko
                  Най се притеснявам,когато ми дойдат гости с пушки и дрехи за към 7-8 000 лв. ,бе направо не ми се ходи на лов.Аз ударих първият си глиган,който беше около 200 кг. и 21 см. бивни и доста други рогати с успоредка СИМСОН 16 кал. пирон ключ с нормален патрон.Поражението беше трагично..за глигана разбира се.Калканът беше пробит и лопатката на хълбока,та за какъв Холанд да говорим,а пък в гората не ти трябва нарезно.
                  Да не се притесняваш, но аз си пуцам с един ИЖ-54, от дядо ми, от канадската серия..., т.е. ТОП!
                  Ивинявам се, че ви прекратих "оная " т... тема!!!
                  Май само ти и Балканджията се впрягахте до последно, но добре , че я закри с вопъл към модератора!....Ако искате можем да си отворим една за бране на гъби...
                  Колкото за Пещера...., ех к'ви пещеркини познавам!!!
                  Без бъзик.., тука само ще се бъзикаме! За сериозни неща имам @mail в профила !
                  НАСЛУКА!!!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от GAD
                    На всичкото отгоре, тоя "добре подържан"Меркел на е100 е с счупен приклад, малко залепен, малко увит с тиксо и с един болт стегнат..., чудо на оръжейното изкуство...! Но ги трепе...., яко!!!!
                    Гад това пак е меркела ,увеличи и виж приклада .Одавна не е това,което помниш.
                    Густо майна , пътят свърши !!!

                    Коментар


                    • #11
                      [quote="e100"]
                      Първоначално публикуван от GAD
                      Гад това пак е меркела ,увеличи и виж приклада .Одавна не е това,което помниш.
                      Май, че съм го виждал, ти не помниш...?! ...Тогава си загуби и фотоапарата....
                      То си му личи бе, виж че лака му лъска още!

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от inko
                        а пък в гората не ти трябва нарезно.
                        То аз познавам един гъбар, от село Гъбарево(без майтап), преди Казанлък, който в гората ходи и без нарезно и гладкоцевно. Има си 2-3 ножчета по хралупи и дупки, набира си с тях гъбки, оставя ги пак на местото им и се прибира. Не ги носи с него, да не му тежат, а и много убиват в панталоните....

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X