Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прострелване на пушките със скара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прострелване на пушките със скара?

    Имам на разположение машинка за панички, взимам 1000-2000 панички и правиме едно прострелване на пушките ако взема и скарата много хубаво ще стане, само казвате и съм на линия
    П.С. Патрони ще трябват ли

  • #2
    Buldog, ти току що положи началото на ново групиране в нашите клубни течения..
    Май тебе ще те направим председател в клуб "оффроуд и пушка"!

    Коментар


    • #3
      ММММДАААА!!!!

      Коментар


      • #4
        Универсални сме Джипка,Пушка,Скара
        За председателството ще трябва да събирам и членски внос зада има какво да слагаме на скарата защото от лов ще умреме от глад и ще ръждаса скарата

        Коментар


        • #5

          Коментар


          • #6
            Хайде стига бе,не отглеждат ли прасенца в Ярлово
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от samurai_1(миро иванов)
              аз съм дилетант,но много искам ако организирате демонстрация на Сливница да погледам-само кажете кога
              Откога си дилетант,я кажи 20тина кг зайци дилетантски ли са
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от derhunter
                Хайде стига бе,не отглеждат ли прасенца в Ярлово
                Прасенца се отглеждат в Ярлово но тук темата е друга за оръжие
                по въпроса за оръжието предложих :
                1.Стрелба по панички
                2.Стрелба по мишени
                3.Аз си правя скара от това което си носим, вие на лов не сте ли ходи ли всеки се храни с това което си носи

                Коментар


                • #9
                  И аз не искам да ям лисици, затова ще си взема някой домашен суджук!
                  P.S. Паничките ясно, но как ще си направим мишена "бягащ глиган"!?
                  Трябва да видим някой ром дали няма да се навие да тича из поляната и да дърпа с въженце чучело на диво прасе ?

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Volk
                    И аз не искам да ям лисици, затова ще си взема някой домашен суджук!
                    Вземи си и патрони защото и аз докато си карах по Витоша ми излезна цяло стадо диви прасета и добре че бях с Витарата и газзз на педала и ги настигнах, и си хванах едно с Glog

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Volk
                      И аз не искам да ям лисици, затова ще си взема някой домашен суджук!
                      P.S. Паничките ясно, но как ще си направим мишена "бягащ глиган"!?
                      Трябва да видим някой ром дали няма да се навие да тича из поляната и да дърпа с въженце чучело на диво прасе ?
                      Ромите в Ярлово са на изчезване ще трябва да са от друго село

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от derhunter
                        Следващото епълно
                        Познаваш добре района (Ковачевци)

                        Коментар


                        • #13
                          Уаууу buldog, я дай малко инфо за случая с прасето, че явно е интересен!
                          Какво прасе - приплод, или дърто, ъгъл на стрелбата, разстояние и т.н... Глога с какъв боеприпас беше?
                          Попадението къде беше и какви поражения е предизвикало?

                          СЛОЖИ ЧЕРВЕНА ТОЧКА, за да не отблъснем нашите приятели, които не са фенове на тоя пусти лов!

                          Коментар


                          • #14
                            Аха точно даже може да си направим цяло стадо бягащи мишени
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #15
                              Инфо:Прасето стадото му го изостави още го гледаме на Ярлово И то ни гледа от с......

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X