Обява

Свий
Няма добавени обяви.

някой да си е загубил немска овчарка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • някой да си е загубил немска овчарка?

    Не знам дали тук и е мястото на темата,ако моделатор прецени да я премести или изтрие............

    От около седмица в София,зона Б 5 района на кръстовището на одрин и стамбулийски се върти една черна немска овчарка.Не чисто черна а с типичната за овчарка украска черан не сива.Живее на една детска площадка,не е агресивна и определено е била домашна.Мъжка,сравнително дребна.Така и не я снимах а от няколко дни се каня.............ама пусто като се прибирам или забравям или идиота е по свой си дела някъде и като изляза на балкона лъсва в пясъка.Дружелюбен е,няма нашииник явно е избягал отнякъде............или е изоставен милия.Нямам къде да го гледам иначе бих го прибрал............та ако някой си го е загубил или иска да го приюти идиота да пише или да се обади.Изглежда младо животно/до 2-3 години/
    Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
    GSM +359 895 236 182

    А Rhf +

  • #2
    От: някой да си е загубил немска овчарка?

    Без снимка няма да стане. Снимай го, пък или някой ще си го познае, или някой ще се влюби от пръв поглед.

    Коментар


    • #3
      От: някой да си е загубил немска овчарка?

      Заведи кучето на ветеринар. Ако кучето е домашно и е наистина Немска Овчарка, ще има чип горе на врата. Повечето ветеринари имат уред който, ще сканира чипа и ще се разбере собственика !

      Успех !
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: някой да си е загубил немска овчарка?

        Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
        Без снимка няма да стане. Снимай го, пък или някой ще си го познае, или някой ще се влюби от пръв поглед.
        Така, така....
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: някой да си е загубил немска овчарка?

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Така, така....
          Така може някой да си го хареса, хем че е без пари. Пък с чипа ще се намери истинският собственик, ако има чип де !
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: някой да си е загубил немска овчарка?

            В чипа не се съдържа информация за собственика ако не ме лъже паметта.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              От: някой да си е загубил немска овчарка?

              Първоначално публикуван от RadoR Преглед на мнение
              Заведи кучето на ветеринар. Ако кучето е домашно и е наистина Немска Овчарка, ще има чип горе на врата. Повечето ветеринари имат уред който, ще сканира чипа и ще се разбере собственика !

              Успех !
              До колкото знам все още няма единна база данни за чиповете (които са и доста видове и с различен четец за всеки), та силно се съмнявам, че това би помогнало. По-скоро ако някой иска хубаво кутре да ходи да го прибира докато не е загинало, че домашните не умеят много да се пазят на улицата.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #8
                От: някой да си е загубил немска овчарка?

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                В чипа не се съдържа информация за собственика ако не ме лъже паметта.
                Знаеш ли, може и да си прав. Когато си взех моето куче с чип, само ми дадоха номер на чипа. И сега се сещам, че ако някой ми го открадне и аз го разпозная, мога да докажа, че е мое чрез чипа. Но информация за собственика няма. Вярно !

                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                До колкото знам все още няма единна база данни за чиповете (които са и доста видове и с различен четец за всеки), та силно се съмнявам, че това би помогнало. По-скоро ако някой иска хубаво кутре да ходи да го прибира докато не е загинало, че домашните не умеят много да се пазят на улицата.
                Така е, да ходи да го взима някой, за чипа се оплесках.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #9
                  От: някой да си е загубил немска овчарка?

                  Това с ветиринаря......си е загубена кауза според мен.Ще пробвам да снимам идиота утре.Е дано се навърта като се прибирам.Дано някой го припознае.Топ ако имах вила наблизо чесно казано вероятно щях да го повиша в ранг "пазач"
                  Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                  GSM +359 895 236 182

                  А Rhf +

                  Коментар


                  • #10
                    От: някой да си е загубил немска овчарка?

                    Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
                    Това с ветиринаря......си е загубена кауза според мен.Ще пробвам да снимам идиота утре.Е дано се навърта като се прибирам.Дано някой го припознае.Топ ако имах вила наблизо чесно казано вероятно щях да го повиша в ранг "пазач"
                    ''идиота'' ? Недей обижда Немските Овчарки, че са ми слабост!
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • #11
                      От: някой да си е загубил немска овчарка?

                      Дано някой си го намери тези дни, че това куче не е за ранг "пазач"!!!
                      Разбрах, че в София имате много голям приют за кучета... обади им се, да дойдат да го вземат. Уж много го хвалят, не знам защо.

                      Коментар


                      • #12
                        От: някой да си е загубил немска овчарка?

                        Първоначално публикуван от Димитър Насков Преглед на мнение
                        Дано някой си го намери тези дни, че това куче не е за ранг "пазач"!!!
                        Разбрах, че в София имате много голям приют за кучета... обади им се, да дойдат да го вземат. Уж много го хвалят, не знам защо.
                        да че да го кастрират..............такова нещо не мога да причиня на никого.Днес не го виждам,дано си е намерил стопанин
                        Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                        GSM +359 895 236 182

                        А Rhf +

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X