Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Саскуоч

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Саскуоч

    Спокойно не пускам тази тема, защото съм решил да ви удивя с новината, че съм видял нещо в гората, което е Саскуоч. Причината е едно предаване по Дискъвъри - ''По стъпките на голямата стъпка'', та в него има и разни ситуации, които ме развеселяват, но все пак то пробуди у мен интереса към този предполагаем бозайник. Разгледах и прочетох разни неща по темата, далеч не много, но достатъчно, за да се замисля над някои неща. Такова е например едно предаване на National Geographic, което анализира следния запис:
    Произнесоха се там разни специалисти, които са на мнение, че вероятно записа не е фалшив./предаването се казваше май мистерии 360/Освен това попаднах и на тези 2 статии 1) и 2), които някак си не събудиха у мен желание да им повярвам, особено с цитата
    За да има устойчива група, която да поддържа минимален брой на членовете си, да се изхранва и размножава, са нужни, според изчисленията, от 16 до 25 индивида от хоминоидите. Такава група у нас не е наблюдавана. Най-вероятно са виждани отделни индивиди... Откъде идват? Не знаем. Възможно е – от Динарските Алпи, Трансилвания или Кавказ, дори от по-далеч. Огромните разстояния само наглед са огромни. Биг фут са изключително бързи и издръжливи, умеят да се крият, придвижват се нощем.
    "-Да бе нали!" така си казах като го прочетох.
    В интерес на истината аз мисля, че е възможно съществуването на този вид "хуманоид", не и в България разбира се, а в САЩ, Канада, Русия... там където има огромни горски площи. Все пак все още няма преки доказателства, а само косвени, но съм склонен да вярвам.
    А вие?
    Лопата - друг солдата!!!

  • #2
    От: Саскуоч

    И що трябва да се казва "саскуоч"?
    Знам откъде идва думата, ама не може ли например голямата стъпка, или гигантска маймуна, или каквото и да е там друго...

    Иначе като лапе и на мен ми се въртяха едни такива мисли-че може да съществува такова нещо, ама вече ми мина. Не вярвам да го има, особено пък в цивилизована и гъсто населена Европа.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Саскуоч

      Ако е по-малко интелигентно от нас - няма как да се скрие. Ако е по-интелигентно пък няма да живее така.

      Коментар


      • #4
        От: Саскуоч

        Може би живеят някъде,...но според мен, на този филм това е човек в костюм...

        Коментар


        • #5
          От: Саскуоч

          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
          Ако е по-малко интелигентно от нас - няма как да се скрие. Ако е по-интелигентно пък няма да живее така.
          Ясно е, че не е по-интелигентно от нас, но може би е по-умно от човекоподобно, т.е мисля, че би трябвало да е изградило добри навици да се крие и ловува.
          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          И що трябва да се казва "саскуоч"?
          Ами как, така най-често го назовават, а и да беше "голямата стъпка" или подобно не мисля, че има значение.
          Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
          Може би живеят някъде,...но според мен, на този филм това е човек в костюм...
          Точно това говорят във филма на Нат. Г., че тогава не е имало технологии, за производството на този вид костюм. Обсъждаха и походката, която е доста специфична.
          Последно редактирано от O.K; 12-06-12, 21:40.
          Лопата - друг солдата!!!

          Коментар


          • #6
            От: Саскуоч

            Така най-често го назовават по "дискавъри чанъл". По името с което го нарича някакво индианско племе в Америка.
            Ама не е ясно дали племето го познава като живо същество, а не е някаква местна легенда. В първобитните общества легендите тръгват много лесно.
            На мен по добре ми звучи "гигантска маймуна", ама то си е лично мнение, не ви го налагам.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Саскуоч

              Е тоя човекомаймунек или е най-дълголетното копиУе в Галактиката (зер го спрягат от кажи го 100 години), или владее контрацептивни методи които могат да накарат всяко циганско гето да се разплаче повсеместно от умиление...
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X