Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ZANDER RIB

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ZANDER RIB

    Колеги, някой ползва ли риб на ZANDER или ако има някакви отзиви нека да сподели?
    LZ1AID

  • #2
    От: ZANDER RIB

    Доста хора ползват, включително и от Форума, но явно не са видяли темата. То и аз случайно я виждам сега...
    Какво по-точно те интересува за лодките?
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      От: ZANDER RIB

      Нашата не е Зандер ,но е същата като дизайн. Дължина 290 или 300 беше с твърд под и една седалка. Надуваем кил. Използваме я за гмуркане.Качва много багаж и предимно в морето плуваме...Пробал съм я и в река Велека ..Стабилна е ..нямам оплаквания. Недостатаците на тази дължина са , че ако са двама по едрички си е тясно Другото купихме една стълба за качване от вода...ееее голяма мъка е да се качиш...има си техника ама докато я схванах целият съм в синини Тежичка е и ако не си близко до водата е голям зор да я довлечеш..Проблема се решава с колелца на транеца...ама тогава трябва да е равен терена..С две думи аз съм ЗА..този вид лодки
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X