Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дрегери за пияни ловци

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дрегери за пияни ловци

    Не съм привърженик на пиенето с пушка в ръка, но обяснете ми, моля, как точно ще се извършва контрола. И после кой ще контролира контролиращите га идът заедно кифтетата

    http://www.offroad-bulgaria.com/cont...at-piani-livci
    www.offnews.bg

  • #2
    От: Дрегери за пияни ловци

    Аз имам въпрос. Ако си в гората и си на лов, но решиш че не ти се ловува а ти се пие, слагаш пушката в калъфа и сядаш да пиеш. При проверка от страна на горските какво се случва?
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

    Коментар


    • #3
      От: Дрегери за пияни ловци

      Нищо няма да излезе от това, ама да видим...

      Ако спрат да се виждат простреляни знаци по пътищата-значи се е получило.
      Ама надали. Като знам какви "клечки" има из дружинките, няма да се намери кой да ги контролира.

      Всъщност мен изобщо не ме засяга, ама си пишем тука...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Дрегери за пияни ловци

        Познавам доста "ловци",които ходят на лов за да завържат запознанства с влиятелни хора и...да си попият на природа
        Поздрави за всички истински ловци и Наслука
        иво димитров-0898 472 158

        Коментар


        • #5
          От: Дрегери за пияни ловци

          А тия ловджий пеша ли ходят до местата за лов?
          И книжката за Х месеца.
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • #6
            От: Дрегери за пияни ловци

            Това е груба неточност-пияни ловци.Ловците пият по медицински /здравословни/ показания:1во-щото имат прекрасно превряло младо мерло,2ро-в гората и като стоиш 2 часа на пусия става много студено и трябва да се топлим,3то-в гората е тъмно и страшно,а пък се знае че от пияния и лудия бяга.И 4то и 5то...Само не знам комбайнерите и трактористите що пият,за Тираджиите да не говоря,че и полицаите и докторите,политиците и артистите редовно са пияни/даже и дрогирани/ в ефирно време..В общинските администрации преди обед някои са вързали кънките.То целия ни народ е пиянски.Децата пият и се колят,бабите пият,жените ни почнаха да ни надпиват.Сега за сега само при ловците остана що годе стройна и действаща организация.Мъчат се да я разбият ,но за сега устояваме.
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар


            • #7
              От: Дрегери за пияни ловци

              Лека-полека темата се е запътила към правилното и масто
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #8
                От: Дрегери за пияни ловци

                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                Това е груба неточност-пияни ловци.Ловците пият по медицински /здравословни/ показания:1во-щото имат прекрасно превряло младо мерло,2ро-в гората и като стоиш 2 часа на пусия става много студено и трябва да се топлим,3то-в гората е тъмно и страшно,а пък се знае че от пияния и лудия бяга.И 4то и 5то...Само не знам комбайнерите и трактористите що пият,за Тираджиите да не говоря,че и полицаите и докторите,политиците и артистите редовно са пияни/даже и дрогирани/ в ефирно време..В общинските администрации преди обед някои са вързали кънките.То целия ни народ е пиянски.Децата пият и се колят,бабите пият,жените ни почнаха да ни надпиват.Сега за сега само при ловците остана що годе стройна и действаща организация.Мъчат се да я разбият ,но за сега устояваме.
                Докторе, напълно имаш моята подкрепа!
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • #9
                  От: Дрегери за пияни ловци

                  Пиянството на лов е кошмарно. Ако обикновен човек, като мене, изпие кило джанковица, ще умре, а шопето става и пита за още... Добре, че релефът е гърчав и Бог да ни пази.
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дрегери за пияни ловци

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                    Всъщност мен изобщо не ме засяга, ама си пишем тука...
                    То хубаво не те засяга, ама на една неделна снежно-кална разходка група пийнали ловци доста си ''пуцаха'' сватбарската и само късмет че бяха ''доста пийнали'' и не ме улучиха ...
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дрегери за пияни ловци

                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      То хубаво не те засяга, ама на една неделна снежно-кална разходка група пийнали ловци доста си ''пуцаха'' сватбарската и само късмет че бяха ''доста пийнали'' и не ме улучиха ...
                      Колега, не са те улучили, защото не са искали, а не защото са били "доста пийнали"!
                      Ти как разбра, че са "доста пийнали"???
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X