Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За щука около Видин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За щука около Видин

    Привет на всички колеги!Значи скоро ще хода до Видин за един или два дни и смятам да поцъкам малко рибка на Дунава.Мисля да лова на спининг и ми се ще да хвана някоя щука.Та да ви попитам за някои щукарски местенца около раиона ако някои знае?Ако застана на телеграфа имам ли шанс за улов там?Миналата година бях пак на Видин по работа и гледах,че долу на плажа при телеграфа едни дедковци ги скъсваха ама само дребосък.Ще ви бъда благодарен ако някои ме светне каква риба мога да хвана там на телеграфа и по специално дава ли щука там?Ако не да ми каже някое местенце около телеграфа кадето да я търса хищницата!Благодаря ви предварително колеги и наслука на всички!!!

  • #2
    От: За щука около Видин

    Привет, колега! Точно около "Телеграфа" не е най-подходящо за улов на щука, поради естеството на брега - равно , чакълесто дъно, без никакво укритие за хищника. Препоръчвам ти /щом си тръгнал за щука, то не ,че сега в Дунав се лови нещо/ местата около устието на топлия канал /до ТЕЦ-а/ и устието на "Чобана". По думи на колеги /аз не си падам по спининговия риболов/ в момента ловят распер на средно голяма бяла блесна /3-4 номер/ или бяла силиконова рибка. Търси място с неголяма дълбочина и бързо течение, за ориентир - брега между "Безмитна зона" и строящия се мост. На слука!
    "Make love, not war!"

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X