Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам мотоциклет отговарящ на следните изисквания:

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам мотоциклет отговарящ на следните изисквания:

    Купувам мотоциклет отговарящ на следните изисквания:

    1. Цена около четирицифрено число. Локацията няма голямо значение, предпочитам около Добрич, Видин или около София/Пловдив.

    2. Документи за собственост задължителни.

    3. Документи за преглед, винетки и т.н. пожелателни, мисля само по черно да карам, че нямам А категория.

    4. Двутактов ми е за предпочитане.

    5. Седалката да е ниска, не искам разни високи мотори с които да ходя до Аляска

    6. Външен вид не ми пука особено. Това мигачи, крива ламаринка, боя и т.н. не ме товарят негативно

    7. Техническо състояние е това, което ще гледам много. Двигател, спирачки, съединител и т.н.

    Цел на покупката:

    Да взема нещо, което ще иска бензин и масло и ще върви. Искам да покарам с децата по прашните селски пътища, нещо, което да ги научи на основните неща по МПС и т.н.

    Жоро
    0876 543 210

    Предпочитам лични съобщения и оферти тук със снимки и описание.
    Бъдете живи и здрави!

  • #2
    Общо взето такова животно няма. Ниско ендуро не знам. Между трицифрено и четирицифрено число също (поне не и работещо с документи). Преосмисли си малко критериите! И вземи изкарай А категория! Теоретично и извън пътя ти трябва категория и регистрация.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Аз си мислех за някоя стара Ява, еМЗет, Балкан, Иж, защото не мисля, че за толкова пари може да пипна стара японска машинка.

  • #3
    :МЗ, в нашия район - Ц Сев. България - има доста, но хората си ги карат и само в краен случай продават. Цената е твърдо четирицифрена, айде утре ще питам един колега за уточнение. Другите три марки са екзотика, може би само 1-2 Иж с кош виждам напоследък.
    Курсовете ги изкарай задължително, все пак и пример требе да даваш на децата...
    Па и нали си търсиш предизвикателства!? Айде малко да те мотивирам - нашият семеен инструктор, ся карам с него СЕ и на полигона като се закачаме с моторджиите вика че техният изпит бил най-труден, нашто - лесна работа, хахаа..

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Мерси за съветите.

  • #4
    Амииии .... Гледай нещо друго!


    п.п.Това за Жоро де!
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Мерси за съветите.

  • #5
    Има ниски ендура но са на изчезване! Почти всички от 85-95 година са такива.
    Като имам в предвид ниски за водача а не просвета под двигателя.
    Аз имам кавазаки кдх 200 вози като лодка широка му е седалката и за разходки е идеален,дори можеш и по спортно да го подкараш.
    Та за колегата питащ оглеждай се за такива ендура.
    Ако можеш да си намериш читава хонда хл от тези години си ти.
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Мерси за съветите.

  • #6
    Някой крос може да се вмести в категорията, ама с 4-цифрената цена не знам как ще е. В смисъл...нямам идея колко струват, но нещо ми подсказва, че ще са по-скъпи.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #7
      Не съм много в час..., та да ме извините ако изръся някоя глупост...
      Ама в заданието е упоменато 4-цифрена сума , като това за мен значи до 9999 лева . Понякога съм гледал кросови мотори на много под тази цена...и то читави и япончета .

      Вече ако такова не върши работа е друга бира...


      П.П. Ако пък не съм доразбрал и цената трябва да е до 1000 лв , тогава наистина тегава работа ще е .
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #8
        За абсолютно начинаещ, при това държащ на 2Т, препоръчвам някое ЕТЗ - то е доста лесно за управление, прощаващо, идиотоустойчиво и икономично. Особено подходящо за подрастващи. И цената му ще е приемлива, особено, ако е без документи.
        Като го дочупите, ще решите с какво да продължите. За мен е перфектен учебен мотор.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Мерси за съветите.

      • #9
        относно т. 6 - ако ти падне "оферта", разгледай дереджето на рамата: има ли заварки, къде, как са направени и т.н. и побългарявания.
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Мерси за съветите.

      • #10
        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        Купувам мотоциклет отговарящ на следните изисквания:

        1. Цена около четирицифрено число. Локацията няма голямо значение, предпочитам около Добрич, Видин или около София/Пловдив.

        2. Документи за собственост задължителни.

        3. Документи за преглед, винетки и т.н. пожелателни, мисля само по черно да карам, че нямам А категория.

        4. Двутактов ми е за предпочитане.

        5. Седалката да е ниска, не искам разни високи мотори с които да ходя до Аляска

        6. Външен вид не ми пука особено. Това мигачи, крива ламаринка, боя и т.н. не ме товарят негативно

        7. Техническо състояние е това, което ще гледам много. Двигател, спирачки, съединител и т.н.

        Цел на покупката:

        Да взема нещо, което ще иска бензин и масло и ще върви. Искам да покарам с децата по прашните селски пътища, нещо, което да ги научи на основните неща по МПС и т.н.

        Жоро
        0876 543 210

        Предпочитам лични съобщения и оферти тук със снимки и описание.
        Докато се появи правилният мотор , ще асфалтират прашните селски пътища Намери някой който е в час , набележете няколко мотора по обяви , след което с парите в джоба ги огледайте на място със задължителен тест. Търсете нещо непопулярно и не карано по горите , при някои по-непопулярни марки изпадат много добри екземпляри. Аз първо гледам за наличие на силикон по двигателя и за размазани глави на болтове и гайки, вследствие на неподходящ инструмент.

        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Мерси за съветите.

      • #11
        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        За абсолютно начинаещ, при това държащ на 2Т, препоръчвам някое ЕТЗ - то е доста лесно за управление, прощаващо, идиотоустойчиво и икономично. Особено подходящо за подрастващи. И цената му ще е приемлива, особено, ако е без документи.
        Като го дочупите, ще решите с какво да продължите. За мен е перфектен учебен мотор.
        Споделям изцяло това мнение.
        ЕТЗ - то е чудесен първи мотор,за цитираната цел.

        Сега да споделя малко от личния си опит (имам налични три различни мотора).
        В края на миналия век (1988г.),с голям късмет и връзки станах щастлив собственик на споменатото по горе превозно средство.
        С голям кеф и удоволствие от Април до края на календарната година му врътнах 16 000км.После по-скромни развозвания,до към 43 000км.
        След 13 годишен престой в гаража ,миналата година реших в тези пандемични времена и липса на други ангажименти,до му дам шанс да излезе отново на пътя.
        И стана факт.
        Поне имах желанието и времето.
        Не ,че нямаше проблеми-затегнал двигател,блокирала помпа на дисковата спирачка,няколко милиметра ръжда в резервоара(при това беше пълен),протекли семеринги на предницата,кутията с предпазители и т.н.
        Искаха ми 150лв. за електронното запалване комплект,но за 28лв. купих само платката с датчика на Хол.

        Ноооо...

        Вече заменихме черния номер с "европейски" ,снощи видях на километража 6 еднакви цифри "444444". Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_916783.jpg
Прегледи:307
Размер:196.0 КБ
ID:6753800

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_916780.jpg
Прегледи:315
Размер:316.9 КБ
ID:6753793Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210705_220817_591 1.jpg Прегледи:0 Размер:209.6 КБ ID:6753794Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210705_220939_095 1.jpg Прегледи:0 Размер:214.7 КБ ID:6753795

        Корава машина.Иска малко внимание двигателя,но искам да го прави майстор ,който знае какво прави-частите са ми оригинални и налични.

        А по групите в ФБ,продават на цени от 700-900лв. без документи.С документи на малко километри има към 3500лв.
        Поразгледай и там.

        Успех.
        "Не е важно дали котката е бяла или черна, стига да лови мишки"
        ---------------------------------------------------------->Дън Сяопин

        Коментар


        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Благодаря много!

      • #12
        Поразгледах набързо какво се предлага , и попаднах на някои интересни предложения до около 3000лв. Yamaha TDR125 , Husqvarna WRE 125 , Aprilia Strada 660 , Gilera 600.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          3k ми е множко над бюджета, инак мерси много за съдействието.

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X