Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам монофазен генератор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Купувам монофазен генератор

    Да не е на Ясен Хондата?

    Коментар


    • #32
      От: Купувам монофазен генератор

      Щом изключва значи се прави на хитър с някаква защита. Тя сигурно някъде има врътка на колко да сработва.

      Коментар


      • #33
        От: Купувам монофазен генератор

        На Ясен Хондата e много невероятно да клекне на 1200W.

        Коментар


        • #34
          От: Купувам монофазен генератор

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Да не е на Ясен Хондата?
          Не.

          Коментар


          • #35
            От: Купувам монофазен генератор

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            На кой колега?
            Колегата travelling.
            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

            Коментар


            • #36
              От: Купувам монофазен генератор

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Щом изключва значи се прави на хитър с някаква защита. Тя сигурно някъде има врътка на колко да сработва.
              Утре ще я намеря и ще я врътна на 20kW .
              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

              Коментар


              • #37
                От: Купувам монофазен генератор

                Само внимавай да не го врътнеш на 20MW, че ще довтасат от една досадна агенция.

                Коментар


                • #38
                  От: Купувам монофазен генератор

                  Странно, в интерес на истината аз май съм го пускал само с електрожена, като генератора се натоварваше до максимум и едва разпалва електрода, но той е с арк форс и иска много ток. Пробвай с активен товар, някоя духалка. Трябваше да звъннеш аз до 21 бях в София .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • #39
                    От: Купувам монофазен генератор

                    Днес се допитах до хора,които му разбират,че аз абсолютен индианец с токовете .Мнението им е,че имайки предвид габаритите на агрегатите би трябвало да успява да захрани това за което ми е нужен,обаче днес едно китайче с тегло 2/3 на моя(визуално 1към1) въртя един голям флекс 2000w 3-4 мин. без почивка.Китаеца беше от тея най-грозните Хонди за 269лв. чисто нов,че и с трифазен извод Има заровено куче някъде,ама кой ще го изкопа не знам .
                    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Купувам монофазен генератор

                      Тези с трифазния извод на една фаза дават само половината от мощноста, просто намери време да му свалиш капака и ми звънни. Или са блокирали четките или има някъде хлабава връзка, устройсството му е много просто не се плаши, че не разбираш.
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • #41
                        От: Купувам монофазен генератор

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2kw.jpg
Прегледи:1
Размер:55.1 КБ
ID:5812437Това чудо на снимката е AVR(мноооо ги разбирам вече ) , на него пише 2KW а аз сега съм поръчал такова,което работи в диапазона 2.5-3.5KW . Има ли някакъв шанс тук да е заровено кучето ?
                        Последно редактирано от gucko; 12-04-19, 15:53. Причина: Допълнение
                        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Купувам монофазен генератор

                          Има шанс, но малък.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Купувам монофазен генератор

                            Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                            Имам HYUNDAI HY3100 - номинална мощност 2500W, максимална 2800W, ползван малко за аварийно захранване в къщата ми. Купих си инверторен HYUNDAI 0.8 kW, който ползвам и за къмпинг и големия ми е практически излишен. Напълно безпроблемен. Мисля, че пазя и кашона му. Живея над Железница, мога да го донеса в София. Разделям се с него срещу 500 лв. Ако пък предпочиташ наем - депозита е ясен, а наема какъвто ти предложиш. Аз мога да го донеса и взема от София.
                            https://www.praktiker.bg/bg/Power-ge...Y3100/p/464698

                            Ако го закъсаш да свършиш работа се обади. И без пари може да го ползваш, само да йсипваш правилните течности в правилните дупки
                            Technical Rescue Direct - life lies in courage
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                            Коментар


                            • #44
                              От: Купувам монофазен генератор

                              Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                              Ако го закъсаш да свършиш работа се обади. И без пари може да го ползваш, само да йсипваш правилните течности в правилните дупки
                              Благодаря за предложението!Имам още 10-на дни преди реално да имам нужда от генератор. Ще се главоблъскам още малко с този. Междувременно ако нямаш нищо против бих искал да пробвам пендулата и малкия флекс(и двете са по 1700W) на твоя в удобно за теб време и най-добре направо там над Железница за да не го разкарваш насам-натам. Аз ще дойда с пресен бензин и 2-те машини и всичко ще отнеме 10-на мин. Работата ми позволява да се съобразя с твоите ангажименти и да "кацна" направо на място.
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Купувам монофазен генератор

                                Ако успея да си избутам задачите за тези дни ще прескоча до изложението в иец и ще разберем какво му е. Четките трябва да са между лагера и намотките на ротора и кабелите от АВР-а отиват към тях
                                https://www.google.com/url?sa=i&sour...55192506072065
                                пробвай да ги извадиш, много е вероятно по някаква причина да не правят контакт към ротора .
                                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X