Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся джанти за Нисан Терано 2..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Търся джанти за Нисан Терано 2..

    Търся за закупуване комплект от 4 бр. джанти за "Нисан Терано 2", размер - 16".
    Нямам особени предпочитания за лети или стоманени, държа да са в добро състояние - без изкривявания и/или заварки.
    За контакти - тук в темата, или на ччтел. № о888 42 49 72 - Христо.

  • #2
    Имам едни стоманени 15" ки и ще ти ги дам за 100 лв 4-те.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:277
Размер:431.4 КБ
ID:6878598
    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
    Opel Campo 3,1 TD '99
    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

    Коментар


    • #3
      Търся 16" [!], както съм посочил в текста. Трябват ми за втори комплект гуми, каквито вече имам.
      Ако ст.д. за 15", а имам такива останали от Теракан.

      Коментар


      • #4
        Колко е централния отвор и междуболтовото разстояние , че взех тука от форума едни железни джанти уж за Галопера , ама офсета май нещо не пасна имат и монтирани гуми на тях , ама те са подарък, че няма къде да ги махна сега
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          Мисля, че на джантите от Теракана имаше видими надписи с данни. Утре ще ги "изровя" и ще опитам да направя снимка.
          Последно редактирано от hhris08; 20-07-22, 21:29.

          Коментар


          • #6
            Това е моя стара тема за джантите на Теракана - опитах да продам джантите, но след това ги оставих за себе си...
            https://offroad-bulgaria.com/forum/%...80%D0%BE%D1%8

            А сега, търся за Тераното
            Последно редактирано от hhris08; 20-07-22, 21:33.

            Коментар


            • #7
              Сега рових из мазата и видях че и моите са 15-ки , сори

              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:E4F576C0-D2EE-4D09-9C57-682C069B95EB.jpeg Прегледи:0 Размер:523.3 КБ ID:6878755
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #8
                Продължавам да търся - комплект от 4 бр. джанти за "Нисан Терано 2", размер - 16".

                Коментар


                • #9
                  Още ги търся - комплект от 4 бр. джанти за "Нисан Терано 2", размер - 16"...

                  Коментар


                  • #10
                    Ако все още продължава търсенето, имам един излишен комплект от 4 бр. оригинални джанти, които съм обявил в отделна тема за продажба в съседния раздел, с подробно описание: Оригинални джанти от Nissan Terrano II 16" 6х139.7 с подарък гуми 235/70/16.
                    Ето тук няколко снимки. В момента, част от гумите са свалени, но са налични като подарък.

                    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210508_134718а.jpg Прегледи:0 Размер:205.3 КБ ID:6894143 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210508_135025а.jpg Прегледи:0 Размер:146.4 КБ ID:6894145 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210508_134735а.jpg Прегледи:0 Размер:194.4 КБ ID:6894144

                    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210508_134809а.jpg Прегледи:0 Размер:216.3 КБ ID:6894146
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • #11
                      Следя Вашата тема {с абонамент }, обаче в момента и до 22.10.22 г. не ми е възможно да направя една разходка до Плевен. Не съм правил запитвания в самата тема поради същата причина, но определено имам интерес. Според развитието на ситуацията при мен, след 22.10.22 г. ще подновявам търсенето, активно!

                      Коментар


                      • nickbochev
                        nickbochev коментира
                        Редактиране на коментар
                        Ха, де. Ако аз бях забелязал темата за търсенето по-рано, можеше в края на миналия месец да решим въпроса с транспорта, защото идвахме по Вашия край.
                        Посоката Шивачево-Сборище ни е честа посока на пътуване, защото имаме познати там и при различни поводи им гостуваме.

                      • hhris08
                        hhris08 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Е, ами и при бъдещи пътувания няма проблем да се "чуем", дори и без конкретен повод! А за джантите, ако няма промени в моите планове, ще се обадя след 22.10.22 г.

                    • #12
                      Темата е за архив!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X