Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

    Първоначално публикуван от dakogaz Преглед на мнение
    Остана гумата , тъсиси джип .
    Намери си . Темата за ключ .
    ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

    Коментар


    • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

      Първоначално публикуван от saraevo Преглед на мнение
      Търся 2 гуми 205/75/15 M+S

      Понеже никъде не видях телефон Звънни ми имам 2броя!
      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

      Коментар


      • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

        Първоначално публикуван от kotob Преглед на мнение
        Купувам една кална офроуд 265 70/75 15 или 31.10.5 15 за резервна
        без значение от шарката както търся и една джанта за паджеро ет -23
        Имам 31х10.50Р15! Звънни.
        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

        Коментар


        • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

          32'' Продадена!
          Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
          КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

          Коментар


          • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

            Имам за махане 3 гуми Купър, 225/75/16 Поизносени са, но на някой могат да свършат работа По 35лв на гума. Намират се в Бургас, мога да ги пратя по куриер. За контакт 0 8 9 9 6 6 1 2 6 6 или ЛС. Повече инфо на снимките по долу.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 122.jpg
Прегледи:2
Размер:121.3 КБ
ID:5424935 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 123.jpg
Прегледи:2
Размер:152.9 КБ
ID:5424936 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 124.jpg
Прегледи:2
Размер:96.6 КБ
ID:5424937
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

              Три гуми:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3343.jpg
Прегледи:1
Размер:69.0 КБ
ID:5424939Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3344.jpg
Прегледи:1
Размер:112.0 КБ
ID:5424940Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3345.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5424941Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3347.jpg
Прегледи:1
Размер:116.0 КБ
ID:5424942Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3348.jpg
Прегледи:1
Размер:83.5 КБ
ID:5424943


              По 25 лева парчето. В София са.
              Последно редактирано от Стефан; 14-11-12, 15:17.

              Коментар


              • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                Продавам една гума Кобра Малатеста 31/10.5/15
                Цена - 70лв., намира се в София; телефон за връзка: 0886/52 33 86
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2009.jpg
Прегледи:1
Размер:75.9 КБ
ID:5425067Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2012.jpg
Прегледи:1
Размер:55.6 КБ
ID:5425068Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2013.jpg
Прегледи:1
Размер:170.8 КБ
ID:5425069
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                  Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                  Търся две добри зимни гуми 31/10,5/R15 и подарявам две в същия размер, стават само за резервни.
                  Подарих наличните, продължавам да търся две свестни.
                  Поздрави.

                  Коментар


                  • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                    Купувам 1 гума 30х9.5х15 по-възможност Discoverer STT или Wrangler MT/R но може и друга... За резервна.

                    Коментар


                    • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                      Продавам 2 гуми Colway 255/75/15 по 35 лв./бр. или 60 лв. за двете и 3 гуми Pirelli Grandtrek 265/75/15 малко криви по 15 лв./бр. Всички гуми са с около 8-10 мм грайфер и до днес бяха монтирани. Тел. за връзка О8888692Ч1/О8787ЧЧЧ69Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00025.jpg
Прегледи:1
Размер:103.9 КБ
ID:5425486Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00026.jpg
Прегледи:1
Размер:158.7 КБ
ID:5425487Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00028.jpg
Прегледи:1
Размер:152.5 КБ
ID:5425488Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00029.jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5425489Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00030.jpg
Прегледи:1
Размер:120.8 КБ
ID:5425490Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00031.jpg
Прегледи:1
Размер:92.2 КБ
ID:5425491
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                        Здравей колега! Грандрека не е ли Дънлоп? Ще ми кажеш ли какво им е кривото и какъв ДОТ са? Поздрави!
                        TLK LJ70 2.4td
                        Nissan Patrol 3.0 DI turbo Y61 GR

                        Коментар


                        • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                          Продавам една гума с джанта (ET-0) 275/70/16-цена 160лв. тел. 0888837779
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13112012(001).jpg
Прегледи:1
Размер:139.5 КБ
ID:5425613Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13112012(002).jpg
Прегледи:1
Размер:139.6 КБ
ID:5425614Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13112012(003).jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5425615Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13112012.jpg
Прегледи:1
Размер:129.5 КБ
ID:5425616
                          Последно редактирано от РОСЕН РАЙЧЕВ; 17-11-12, 18:20.
                          В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                          TLC-80 1HD-FT

                          Коментар


                          • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                            Телефон за връзка.

                            Коментар


                            • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                              Първоначално публикуван от TITO-100 Преглед на мнение
                              Здравей колега! Грандрека не е ли Дънлоп? Ще ми кажеш ли какво им е кривото и какъв ДОТ са? Поздрави!
                              Моя грешка, прав си. Понеже тия дни превъртях гумите на 3 коли и вече не помня какви къде съм слагал и свалял. На въпроса ти - имат малки гърбици под протектора (вероятно скъсани телове) и при скорост над 60-80 км леко бие волана (карах ги предни). За каране по черно са си идеални. За ДОТ-а не знам, май са около 07-08 г., но за тая цена мисля, че не е съществен. Ако държиш на него може да го видя.
                              Последно редактирано от kuzdov; 19-11-12, 09:52.
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • От: Тема за покупки и продажби на единични бройки гуми и джанти

                                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                                Моя грешка, прав си. Понеже тия дни превъртях гумите на 3 коли и вече не помня какви къде съм слагал и свалял. На въпроса ти - имат малки гърбици под протектора (вероятно скъсани телове) и при скорост над 60-80 км леко бие волана (карах ги предни). За каране по черно са си идеални. За ДОТ-а не знам, май са около 07-08 г., но за тая цена мисля, че не е съществен. Ако държиш на него може да го видя.
                                И аз карам с такива и съм много доволен, та ми беше интересно какво може да стане. Иначе добре се държат на асвалт и чакъл. Ако имам нужда, ще те имам в предвид. Поздрави!
                                TLK LJ70 2.4td
                                Nissan Patrol 3.0 DI turbo Y61 GR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X